Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 6.233,-
Nee
2003
2024-05-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Passat met kenteken 06-LX-KV is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 131 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1984 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.411 kg voor optimale prestaties. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. De APK is geldig tot 20-07-2024.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1599 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1930 kg |
| Lengte | 4,80 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Tenaamstelling | 2024-05-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-06-16 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-06-16 |
| APK vervaldatum | 2024-07-20 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Passat sedan
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Aantal dagen in bezit: 570
Aantal dagen in bezit: 249
Aantal dagen in bezit: 701
Aantal dagen in bezit: 78
1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1106 |
| Periode | 2002-02-28 - 2006-08-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 698 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 126 | 0 | € 6.556,- | |
| 2002 | 126 | 0 | € 6.556,- | |
| 2003 | 278 | 1 | € 6.406,- | |
| 2003 | 278 | 1 | € 6.406,- | |
| 2004 | 262 | 0 | € 6.815,- | |
| 2004 | 262 | 0 | € 6.815,- | |
| 2005 | 31 | 0 | € 6.962,- | |
| 2005 | 31 | 0 | € 6.962,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 6.301,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 6.301,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 88-JK-HV | 2026-05-01 | |||
| 79-NF-NF | 2026-04-28 | |||
| 22-NB-GK | 2026-04-26 | |||
| 29-ND-KF | 2026-05-04 | |||
| 26-PT-KG | 2026-04-20 | |||
| 42-LS-JP | 2026-05-05 | |||
| 04-NR-BL | 2026-05-05 | |||
| 56-PS-SL | 2026-05-05 | |||
| 07-NV-KP | 2026-05-05 | |||
| 61-LN-XB | 2026-05-05 | |||
| 41-LZ-BK | 2026-04-11 | |||
| 97-NS-JN | 2026-03-21 | |||
| 48-NV-PL | 2026-04-01 | |||
| 69-PZ-RL | 2026-04-07 | |||
| 87-PH-HX | 2026-03-15 | |||
| 11-NZ-HR | 2026-03-12 | |||
| 37-NP-TX | 2026-03-15 | |||
| 20-NJ-HJ | 2026-03-03 | |||
| 96-NB-GJ | 2025-12-18 | |||
| 34-PF-ZS | 2024-05-31 | |||
| 20-NF-RR | 2023-07-24 | |||
| 10PTJN | 2020-10-20 | |||
| 88-NB-FJ | 2021-12-14 | |||
| 46JHTL | 2020-06-15 | |||
| 98-LK-PN | 2024-05-17 | |||
| 98PSDN | 2021-07-03 | |||
| 86-LZ-XJ | 2021-07-29 | |||
| 15-PT-DZ | 2025-10-25 | |||
| 72-NG-HX | 2024-04-24 | |||
| 65-NL-KZ | 2021-09-20 |