Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.265,-
Nee
2009
2026-05-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Dacia Sandero met kenteken 06-JNP-8 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 75 pk. Dit model beschikt over een 1149 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.9 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.050 kg. Dit voertuig is al 7 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 12-05-2027. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1149 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1148 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1470 kg |
| Lengte | 4,02 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,53 m |
| Wielbasis | 2,59 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-07-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-07-11 |
| APK vervaldatum | 2027-05-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
4 recente eigenaren
Eerste registratie
Dacia Sandero
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
7 dagenHuidige eigenaar
7 dagen| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 184.939 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 53 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1333 |
| Periode | 2009-04-01 - 2011-02-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3219 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 78 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 1711 | 44 | € 1.053,- | |
| 2009 | 1711 | 44 | € 1.053,- | |
| 2010 | 1489 | 34 | € 10.387,- | € 1.542,- |
| 2010 | 1488 | 33 | € 10.389,- | € 1.542,- |
| 2011 | 19 | 0 | € 11.162,- | € 1.738,- |
| 2011 | 19 | 0 | € 11.162,- | € 1.738,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 00-JSP-3 | |||
| 30-JTV-5 | |||
| 01-JTN-5 | |||
| 85-KFT-2 | |||
| 05-JSB-6 | |||
| 21-JTV-5 | |||
| 39-JVJ-4 | |||
| 47-JPK-8 | |||
| 14-KDZ-5 | |||
| 17-JTK-7 | |||
| 38-JVJ-4 | |||
| 16-KDS-2 | |||
| 62-KJB-5 | |||
| 24-JXK-5 | |||
| 89-JTK-6 | |||
| 74-KDS-1 | |||
| 60-KGP-9 | |||
| 73-JKH-1 | |||
| 23-JTJ-2 | |||
| 95-JTD-9 | |||
| 80-KFN-5 | |||
| 93-JPJ-2 | |||
| 25-KHK-6 | |||
| 79-JHN-5 | |||
| 48-JNH-2 | |||
| 74-JTN-4 | |||
| 66-JLJ-6 | |||
| 19-KTV-8 | |||
| 93-KTN-9 | |||
| 81-NGF-1 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 73-KHX-2 | 2026-05-22 | |||
| 06-JSR-9 | 2026-05-22 | |||
| 57-JDP-3 | 2026-05-22 | |||
| KGF-26-J | 2026-05-22 | |||
| 95-LXN-6 | 2026-05-21 | |||
| 55-JSX-7 | 2026-05-20 | |||
| 86-NDT-3 | 2026-05-20 | |||
| 06-JTF-1 | 2026-05-19 | |||
| 10-KJL-9 | 2026-05-19 | |||
| 21-KKN-5 | 2026-05-19 | |||
| 18-LGZ-9 | 2026-05-19 | |||
| 42-LBP-2 | 2026-05-18 | |||
| 05-LLF-1 | 2026-05-18 | |||
| 09-LSN-4 | 2026-05-17 | |||
| 27-KKN-5 | 2026-05-16 | |||
| 42-NFK-8 | 2026-05-16 | |||
| 94-KSJ-9 | 2026-05-16 | |||
| 05-JTN-5 | 2026-05-15 | |||
| 09-JNF-8 | 2026-05-15 | |||
| 62-LKZ-8 | 2026-05-15 | |||
| 55-LKR-7 | 2026-05-15 | |||
| 39-JRT-4 | 2026-05-12 | |||
| 48-JHV-1 | 2026-05-11 | |||
| 89-JTZ-4 | 2026-05-09 | |||
| 43-KPP-6 | 2026-05-08 | |||
| 57-LPR-4 | 2026-05-07 | |||
| 87-JRF-1 | 2026-04-29 | |||
| 83-LZL-6 | 2026-04-29 | |||
| 56-JSX-7 | 2026-04-28 | |||
| 96-LHP-2 | 2026-04-28 |