Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.484,-
Ja, 2026
2003
2022-11-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 05LHNR is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 139 pk. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8 liter per 100 km. Met een massa van 1.365 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 1278 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 1166 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1430 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1815 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2022-11-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-01-10 |
| APK vervaldatum | 2023-03-15 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.150 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.150,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 284.297 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1119 |
| Periode | 2001-12-21 - 2003-10-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 673 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 23 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2002 | 426 | 28 | € 5.535,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2003 | 212 | 8 | € 5.671,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.445,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 13-LJ-XD | 2026-05-19 | |||
| 30-LL-TP | 2026-05-02 | |||
| 67-JH-XH | 2026-04-20 | |||
| 84-JZ-SV | 2026-04-15 | |||
| 68-LP-FX | 2026-04-11 | |||
| 42-JZ-GD | 2026-03-11 | |||
| 62LFGN | 2022-03-22 | |||
| 60JRXD | 2020-05-22 | |||
| 49NDVR | 2021-10-03 | |||
| 86-LL-PJ | 2021-09-28 | |||
| 97JFJL | 2021-03-15 | |||
| 57JHXH | 2021-01-28 | |||
| 64jkzh | 2021-01-27 | |||
| 11TTXK | 2020-05-23 | |||
| 26LFDK | 2020-10-20 | |||
| 11-LP-LP | 2021-01-22 | |||
| 10JPZX | 2021-05-14 | |||
| 64LKBR | 2020-07-23 | |||
| 90-LG-HS | 2020-07-05 | |||
| 89-LK-NP | 2025-09-08 | |||
| 22NGHB | 2020-10-12 | |||
| 90JRRH | 2021-11-18 | |||
| 59-JH-LD | 2024-12-17 | |||
| 96-LN-ZX | 2022-07-28 | |||
| 10RTHG | 2020-11-30 | |||
| 01-LF-XR | 2020-11-01 | |||
| 85-LF-RJ | 2024-09-13 | |||
| 06NFRV | 2021-09-21 | |||
| 90-JK-VZ | 2024-04-22 | |||
| 33-NB-SZ | 2024-04-13 |