Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 10.668,-
Nee
2007
2024-11-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Focus Cabriolet met kenteken 05-XX-ZK is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 146 pk. De motor heeft een inhoud van 1999 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.3 l/100 km. Met 1.536 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Sinds 552 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 18-11-2026. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 146 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1536 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1930 kg |
| Lengte | 4,60 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2024-11-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-11-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-11-09 |
| APK vervaldatum | 2026-11-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Focus Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
27 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.925 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Focus Cabriolet
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1190 |
| Periode | 2007-06-29 - 2012-01-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 300 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 16 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 189 | 22 | € 35.832,- | € 7.655,- |
| 2007 | 38 | 0 | € 9.355,- | |
| 2007 | 189 | 22 | € 35.832,- | € 7.655,- |
| 2008 | 89 | 9 | € 43.950,- | € 7.992,- |
| 2008 | 226 | 41 | € 35.777,- | € 6.552,- |
| 2008 | 226 | 41 | € 35.777,- | € 6.552,- |
| 2009 | 59 | 3 | € 35.380,- | € 8.046,- |
| 2009 | 148 | 16 | € 31.791,- | € 6.731,- |
| 2009 | 149 | 17 | € 31.791,- | € 6.733,- |
| 2010 | 52 | 4 | € 35.983,- | € 7.160,- |
| 2010 | 52 | 4 | € 35.983,- | € 7.160,- |
| 2010 | 34 | 3 | € 37.059,- | € 8.659,- |
| 2011 | 42 | 0 | € 31.046,- | € 7.200,- |
| 2011 | 74 | 1 | € 33.202,- | € 10.729,- |
| 2011 | 42 | 0 | € 31.046,- | € 7.200,- |
| 2012 | 4 | 0 | € 30.694,- | € 7.140,- |
| 2012 | 6 | 0 | € 32.362,- | € 10.731,- |
| 2012 | 4 | 0 | € 30.694,- | € 7.140,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 10-ZD-JH | 2026-04-17 | |||
| N-854-BX | 2026-04-24 | |||
| P-696-HN | 2026-05-21 | |||
| 69-SXS-2 | 2026-05-17 | |||
| JT-395-K | 2026-05-13 | |||
| 95-GDD-1 | 2026-05-10 | |||
| KN-189-B | 2026-05-05 | |||
| 82-ZD-XL | 2026-03-30 | |||
| 82-GPR-6 | 2026-03-27 | |||
| 21-RJT-2 | 2026-04-14 | |||
| 43-XX-DJ | 2026-03-22 | |||
| 30-KKD-3 | 2026-04-01 | |||
| 51-XX-ZJ | 2026-03-13 | |||
| 34-NZB-6 | 2026-03-17 | |||
| 48-XZ-HD | 2026-03-14 | |||
| 18-ZJ-PS | 2026-02-27 | |||
| 17-GRL-2 | 2022-09-04 | |||
| 64-ZB-NG | 2024-06-14 | |||
| 86-JGK-5 | 2025-08-30 | |||
| 53-ZD-XT | 2025-12-20 | |||
| 18-ZD-XP | 2025-07-02 | |||
| 53-LJS-5 | 2025-02-05 | |||
| 35-ZD-GB | 2025-05-17 | |||
| 89-XL-VJ | 2025-10-13 | |||
| 14-HHJ-8 | 2025-03-29 | |||
| 18-ZD-DJ | 2024-03-30 | |||
| 16-JJN-2 | 2024-05-28 | |||
| 62-XZ-HD | 2021-01-31 | |||
| 72-XP-TB | 2021-09-19 | |||
| 92-JRH-5 | 2026-02-10 |