Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 27.070
€ 2.749,-
Ja, 2012
2011
2023-06-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Zafira met kenteken 05-SGR-2 is op kenteken gezet in 2011. In april 2012 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De nieuwwaarde van deze Opel bedroeg € 27.070. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 116 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.7 liter per 100 km. Met een massa van 1.505 kg is deze auto solide gebouwd. De auto wisselde in 2023 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 80 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 2.900.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1505 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2090 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,67 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2023-06-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2011-03-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2012-04-06 |
| APK vervaldatum | 2026-08-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Opel Zafira MPV
|
Nu te koop
18 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2011
€ 4.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.650 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Zafira
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaarEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
2 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2011 | € 4.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2011 | 195.866 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2011 | 13 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 950 |
| Periode | 2010-09-07 - 2014-09-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 974 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Aantal import auto's | 412 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Import percentage | 42% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2010 | 105 | 33 | € 26.384,- | € 3.952,- |
| 2010 | 105 | 33 | € 26.384,- | € 3.952,- |
| 2011 | 446 | 172 | € 27.483,- | € 3.884,- |
| 2011 | 445 | 171 | € 27.493,- | € 3.881,- |
| 2012 | 261 | 126 | € 27.731,- | € 3.697,- |
| 2012 | 261 | 126 | € 27.731,- | € 3.697,- |
| 2013 | 144 | 72 | € 33.163,- | € 2.811,- |
| 2013 | 144 | 72 | € 33.163,- | € 2.811,- |
| 2014 | 18 | 9 | € 32.270,- | € 3.297,- |
| 2014 | 18 | 9 | € 32.270,- | € 3.297,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| PN-019-Z | 2026-05-18 | |||
| 21-SKG-2 | 2026-04-21 | |||
| ZK-768-H | 2026-04-22 | |||
| 01-PLR-6 | 2026-04-25 | |||
| HR-961-V | 2026-04-25 | |||
| RV-261-B | 2026-04-17 | |||
| NG-709-B | 2026-04-28 | |||
| 77-RXF-3 | 2026-04-07 | |||
| 98-THK-9 | 2026-04-05 | |||
| KL-767-T | 2026-03-27 | |||
| NP-541-G | 2026-03-15 | |||
| G-996-GG | 2026-03-16 | |||
| 49-RJK-4 | 2026-03-14 | |||
| HTD-21-K | 2026-03-20 | |||
| ZJ-055-V | 2026-03-08 | |||
| 21-NJT-2 | 2024-10-11 | |||
| NT-390-L | 2025-06-10 | |||
| 5-XXF-86 | 2024-05-07 | |||
| 60-NXR-1 | 2025-10-03 | |||
| 11-XGN-8 | 2025-02-06 | |||
| SX-586-H | 2023-02-10 | |||
| T-441-BX | 2024-04-05 | |||
| NB-697-B | 2024-04-16 | |||
| 4-ZLS-55 | 2024-10-15 | |||
| 01-PLZ-6 | 2024-09-23 | |||
| 5-ZDR-32 | 2024-06-14 | |||
| 62-NXR-1 | 2026-01-17 | |||
| 49-NHZ-4 | 2025-10-25 | |||
| GS-605-N | 2024-01-02 | |||
| 99-PLZ-5 | 2025-01-25 |