Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.036,-
Nee
2004
2024-07-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Modus met kenteken 05-PT-VX is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 98 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.7 l/100 km. Met een massa van 1.235 kg is deze auto solide gebouwd. In 2024 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 123 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 98 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1310 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1650 kg |
| Lengte | 3,79 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,59 m |
| Wielbasis | 2,48 m |
| Tenaamstelling | 2024-07-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-11-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-11-30 |
| APK vervaldatum | 2026-09-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Modus MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Modus
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
18 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 10 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 159.016 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 14 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1061 |
| Periode | 2004-08-20 - 2006-12-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2200 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 76 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 389 | 3 | € 3.620,- | |
| 2004 | 389 | 3 | € 3.620,- | |
| 2005 | 1692 | 72 | € 3.875,- | |
| 2005 | 1692 | 72 | € 3.875,- | |
| 2006 | 119 | 1 | € 4.040,- | |
| 2006 | 119 | 1 | € 4.040,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 67-RL-RX | |||
| 89-PZ-GB | |||
| 72-RG-KX | |||
| 59-RH-GH | |||
| 89-PS-XR | |||
| 78-RR-PP | |||
| 51-SB-RZ | |||
| 72-RS-HN | |||
| 12-PT-ZZ | |||
| 94-RB-DF | |||
| 80-PV-GH | |||
| 44-PZ-KK | |||
| 11-RL-XD | |||
| 29-RX-FG | |||
| 15-RS-SR | |||
| 51-RP-DJ | |||
| 13-PP-FV | |||
| 07-RR-ZR | |||
| 71-RX-JD | |||
| 03-RT-PB | |||
| 02-RX-ZZ | |||
| 53-RK-DH | |||
| 52-RP-DJ | |||
| 13-RV-RP | |||
| 14-PT-ZZ | |||
| 98-PP-JN | |||
| 31-RR-RT | |||
| 24-PV-JB | |||
| 66-RS-VZ | |||
| 75-RB-GH |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 03-RT-XX | 2026-05-23 | |||
| 69-RB-HX | 2026-05-23 | |||
| 04-RG-PL | 2026-05-19 | |||
| 89-RZ-HN | 2026-05-15 | |||
| 32-RR-RT | 2026-05-11 | |||
| 92-RB-DF | 2026-05-26 | |||
| 53-RP-JP | 2026-05-05 | |||
| 50-RF-FN | 2026-05-07 | |||
| 56-RG-GZ | 2026-04-28 | |||
| 50-PX-BP | 2026-04-30 | |||
| 86-RH-DK | 2026-04-24 | |||
| 82-PT-GB | 2026-05-05 | |||
| 35-RB-FL | 2026-04-24 | |||
| 39-RR-LL | 2026-04-20 | |||
| 27-RT-HV | 2026-04-25 | |||
| 18-PR-FS | 2026-04-18 | |||
| 54-RG-GZ | 2026-04-29 | |||
| 86-RJ-RF | 2026-04-21 | |||
| PR-787-K | 2026-05-26 | |||
| 02-RF-BZ | 2026-04-11 | |||
| 40-TR-FP | 2026-04-16 | |||
| 16-PR-FS | 2026-05-18 | |||
| 50-PT-LF | 2026-04-10 | |||
| 23-SL-LX | 2026-04-08 | |||
| 18-RZ-SJ | 2026-05-10 | |||
| 30-RH-XP | 2026-04-06 | |||
| 77-RB-JP | 2026-04-03 | |||
| 32-PP-FV | 2026-04-03 | |||
| 88-RR-FL | 2026-04-03 | |||
| 32-RK-KF | 2026-04-03 |