Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.540,-
Nee
2004
2026-01-31
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Suzuki Wagon R+ met kenteken 05-PR-FH is op kenteken gezet in 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 94 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1328 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.2 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.075 kg. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 04-07-2027. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1328 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 94 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1075 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1460 kg |
| Lengte | 3,64 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,71 m |
| Wielbasis | 2,36 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-31 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-10-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-10-13 |
| APK vervaldatum | 2027-07-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Suzuki Wagon R+ stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Suzuki Wagon R+
Eigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
11 maandenHuidige eigenaar
3 maandenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 111.607 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 34 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1462 |
| Periode | 2003-10-03 - 2007-02-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2405 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 100 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 176 | 2 | € 2.506,- | |
| 2003 | 93 | 0 | € 2.123,- | |
| 2003 | 93 | 0 | € 2.123,- | |
| 2004 | 1106 | 45 | € 2.560,- | |
| 2004 | 950 | 23 | € 2.138,- | |
| 2004 | 950 | 23 | € 2.138,- | |
| 2005 | 709 | 42 | € 12.333,- | € 3.029,- |
| 2005 | 587 | 19 | € 10.700,- | € 2.488,- |
| 2005 | 587 | 19 | € 10.700,- | € 2.488,- |
| 2006 | 412 | 11 | € 12.162,- | € 3.103,- |
| 2006 | 132 | 6 | € 10.479,- | € 2.562,- |
| 2006 | 132 | 6 | € 10.479,- | € 2.562,- |
| 2007 | 2 | 0 | € 11.987,- | € 3.344,- |
| 2008 | 2 | 1 | € 2.406,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 2.406,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 21-PL-LR | |||
| 43-RK-NS | |||
| 92-PJ-JB | |||
| 80-RH-SN | |||
| 52-PB-GF | |||
| 07-RS-GG | |||
| 10-PB-GF | |||
| 18-RH-HZ | |||
| 29-RD-XN | |||
| 77-NT-KF | |||
| 56-PX-XS | |||
| 20-RF-ZF | |||
| 71-PK-TN | |||
| 84-PG-DB | |||
| 73-PJ-RZ | |||
| 10-NV-GD | |||
| 61-NV-PK | |||
| 59-NP-NF | |||
| 82-SK-DD | |||
| 38-RG-KN | |||
| 08-PN-KR | |||
| 80-NR-HD | |||
| 19-RD-FN | |||
| 24-PZ-VL | |||
| 19-SX-SV | |||
| 51-NK-GP | |||
| 81-PR-KT | |||
| 70-PT-XL | |||
| 75-PV-KN | |||
| 22PKRD |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 64-TB-RT | 2026-05-26 | |||
| 77-RR-ZJ | 2026-05-23 | |||
| 07-PJ-JD | 2026-05-23 | |||
| 85-RT-JP | 2026-05-19 | |||
| 20-PG-HV | 2026-05-26 | |||
| 94-RD-SZ | 2026-05-15 | |||
| 93-RH-ZH | 2026-05-22 | |||
| 35-NP-TR | 2026-05-13 | |||
| 65-PZ-NS | 2026-05-12 | |||
| 09-NT-SB | 2026-05-12 | |||
| 63-PD-BN | 2026-05-08 | |||
| 03-PF-GR | 2026-05-09 | |||
| 81-NXS-8 | 2026-04-30 | |||
| 17-NP-BF | 2026-05-08 | |||
| 94-RP-XL | 2026-04-28 | |||
| 23-PZ-NT | 2026-05-21 | |||
| 37-PN-HJ | 2026-05-12 | |||
| 35-PB-JX | 2026-04-29 | |||
| 19-RK-GH | 2026-05-17 | |||
| 94-NL-FH | 2026-05-01 | |||
| 40-NJ-VD | 2026-05-26 | |||
| 35-NR-JK | 2026-05-25 | |||
| 24-PD-GP | 2026-04-30 | |||
| 75-PG-LV | 2026-05-01 | |||
| 25-SK-RB | 2026-05-25 | |||
| 94-ST-RN | 2026-05-16 | |||
| 35-TB-XD | 2026-05-26 | |||
| 18-RP-KN | 2026-05-06 | |||
| 21-TH-KR | 2026-05-03 | |||
| 47-SB-XL | 2026-04-30 |