Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mitsubishi Outlander met kenteken 05-JXR-6 is afkomstig uit het bouwjaar 2009. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 170 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 2360 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.4 liter per 100 km. Met 1.670 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig moet over 1705 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2360 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 170 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 12.6 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1670 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2290 kg |
| Lengte | 4,64 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,72 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Eerste registratie | 2009-09-22 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2009-09-22 |
| APK vervaldatum | 2021-09-22 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mitsubishi Outlander stationwagen
|
Nu te koop
14 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.995 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mitsubishi Outlander
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
10 maandenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1303 |
| Periode | 2007-10-18 - 2010-06-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 144 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 7 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 61 | 4 | € 10.311,- | |
| 2007 | 37 | 0 | € 9.515,- | |
| 2007 | 37 | 0 | € 9.515,- | |
| 2008 | 260 | 8 | € 43.695,- | € 10.442,- |
| 2008 | 82 | 6 | € 38.198,- | € 9.513,- |
| 2008 | 82 | 6 | € 38.198,- | € 9.513,- |
| 2009 | 3 | 0 | € 12.933,- | |
| 2009 | 18 | 1 | € 10.445,- | |
| 2009 | 18 | 1 | € 10.445,- | |
| 2010 | 7 | 0 | € 35.797,- | € 10.623,- |
| 2010 | 7 | 0 | € 35.797,- | € 10.623,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 28-GGN-7 | 2026-05-07 | |||
| 20-GLN-6 | 2026-04-18 | |||
| 80-GST-3 | 2026-05-06 | |||
| 52-ZP-KL | 2026-05-12 | |||
| 43-GLR-2 | 2026-05-13 | |||
| 53-GKT-8 | 2026-04-20 | |||
| 88-ZF-DB | 2026-04-16 | |||
| 17-GGF-2 | 2026-04-13 | |||
| 17-ZH-RZ | 2026-03-28 | |||
| 92-ZB-DL | 2026-03-27 | |||
| 19-GFD-5 | 2026-03-17 | |||
| 83-ZH-BX | 2026-03-03 | |||
| 49-ZF-BJ | 2024-02-12 | |||
| 01-GTS-7 | 2020-07-06 | |||
| 61-ZF-BJ | 2026-02-14 | |||
| SH-871-X | 2026-02-01 | |||
| 07-ZF-VV | 2022-02-20 | |||
| 66-ZF-BJ | 2024-12-13 | |||
| 85-GNB-3 | 2024-10-29 | |||
| 39-PFV-1 | 2023-06-01 | |||
| 75-XV-ZG | 2022-02-01 | |||
| 59-XV-XH | 2023-04-17 | |||
| 37-XZ-LN | 2023-02-21 | |||
| 45-GPZ-6 | 2023-12-29 | |||
| 32-ZF-BJ | 2026-02-03 | |||
| 65-XV-XH | 2024-04-17 | |||
| PL-240-D | 2024-09-19 | |||
| 47-ZN-BH | 2021-10-11 | |||
| 77-XZ-PD | 2024-02-26 | |||
| 33-ZB-SF | 2025-04-08 |