Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 10.028,-
Nee
2002
2026-02-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 05-HX-PL is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 140 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 2435 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.9 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.631 kg. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 25-02-2027. Dit voertuig heeft 10 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1631 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2100 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-01-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-01-11 |
| APK vervaldatum | 2027-02-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 2.990 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.990 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,5010 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 2.990,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 250.343 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 13 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1206 |
| Periode | 2000-06-02 - 2008-11-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5761 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 20 |
| Aantal import auto's | 877 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 20 |
| Import percentage | 15% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 366 | 93 | € 36.118,- | € 10.413,- |
| 2000 | 366 | 93 | € 36.118,- | € 10.413,- |
| 2000 | 241 | 45 | € 38.200,- | € 10.313,- |
| 2001 | 489 | 81 | € 10.105,- | |
| 2001 | 1044 | 210 | € 41.134,- | € 10.039,- |
| 2001 | 1042 | 210 | € 41.134,- | € 10.038,- |
| 2002 | 346 | 46 | € 40.365,- | € 10.231,- |
| 2002 | 776 | 148 | € 38.104,- | € 9.122,- |
| 2002 | 776 | 148 | € 38.104,- | € 9.122,- |
| 2003 | 376 | 58 | € 51.434,- | € 10.129,- |
| 2003 | 724 | 81 | € 38.907,- | € 9.201,- |
| 2003 | 724 | 81 | € 38.907,- | € 9.201,- |
| 2004 | 750 | 86 | € 42.245,- | € 9.376,- |
| 2004 | 749 | 85 | € 42.245,- | € 9.377,- |
| 2004 | 259 | 38 | € 45.000,- | € 10.083,- |
| 2005 | 783 | 133 | € 43.475,- | € 10.100,- |
| 2005 | 387 | 78 | € 46.924,- | € 11.018,- |
| 2005 | 2 | 1 | € 9.199,- | |
| 2006 | 676 | 78 | € 43.735,- | € 10.523,- |
| 2006 | 317 | 51 | € 46.309,- | € 11.063,- |
| 2006 | 674 | 76 | € 43.735,- | € 10.527,- |
| 2007 | 621 | 45 | € 44.948,- | € 10.966,- |
| 2007 | 281 | 20 | € 48.374,- | € 11.931,- |
| 2007 | 621 | 44 | € 44.939,- | € 10.967,- |
| 2008 | 23 | 3 | € 43.111,- | € 9.731,- |
| 2008 | 13 | 1 | € 46.909,- | € 11.004,- |
| 2008 | 23 | 3 | € 43.111,- | € 9.731,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 09-GS-BG | |||
| 35-LP-DN | |||
| 91-RN-NT | |||
| 99-GP-JZ | |||
| 8-ZTR-19 | |||
| 63-NH-NT | |||
| 70-LS-LS | |||
| 16-JG-LR | |||
| 20-GB-XL | |||
| 65-PL-GX | |||
| 41-NF-ZH | |||
| 53-HP-HZ | |||
| 97-RG-FZ | |||
| NG-279-B | |||
| 98-LZ-LF | |||
| 28-HK-JN | |||
| 97-SJ-DR | |||
| 07-JL-SL | |||
| 38-TP-JV | |||
| 85-LX-DD | |||
| 33-LK-JB | |||
| 99-GR-XP | |||
| 72-NS-FT | |||
| 43-ZG-LS | |||
| 22-LV-PX | |||
| 45-JPG-6 | |||
| 11-HX-LR | |||
| KS-492-T | |||
| 74-HT-SR | |||
| 27-NG-GB |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 82-LZ-LF | 2026-05-19 | |||
| 56-ZL-SB | 2026-05-19 | |||
| 60-HR-FF | 2026-05-15 | |||
| 87-LS-RP | 2026-05-17 | |||
| 35-LH-KV | 2026-05-12 | |||
| 19-JK-TK | 2026-05-10 | |||
| 04-LB-DH | 2026-05-07 | |||
| 61-LB-VZ | 2026-05-09 | |||
| 17-RK-VX | 2026-05-11 | |||
| 58-HP-HZ | 2026-05-22 | |||
| 33-LN-DS | 2026-05-08 | |||
| 04-XS-BZ | 2026-05-07 | |||
| 94-JN-DD | 2026-05-03 | |||
| 86-LNB-5 | 2026-05-10 | |||
| 13-HP-GJ | 2026-05-02 | |||
| 42-SF-GZ | 2026-05-12 | |||
| 93-HZ-GV | 2026-05-22 | |||
| 06-NK-DX | 2026-05-06 | |||
| 90-SL-KG | 2026-04-25 | |||
| 10-HP-ZS | 2026-05-02 | |||
| N-075-RG | 2026-05-08 | |||
| 58-NT-ZG | 2026-04-26 | |||
| 50-JF-GV | 2026-05-01 | |||
| 56-GJ-FB | 2026-04-25 | |||
| 02-ST-XH | 2026-05-16 | |||
| 25-TD-HG | 2026-05-21 | |||
| 26-LT-RP | 2026-05-16 | |||
| 86-RJ-SN | 2026-04-27 | |||
| XT-198-B | 2026-05-14 | |||
| 04-TX-LT | 2026-05-03 |