Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 1.962,-
Nee
2001
2020-06-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken 05-HR-SL is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 60 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1299 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.3 l/100 km. Dankzij 1.006 kg ligt deze auto stevig op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2020. De APK is geldig tot 01-11-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1067 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1405 kg |
| Lengte | 3,83 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,38 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2020-06-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-11-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-11-01 |
| APK vervaldatum | 2026-11-01 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Fiesta hatchback
|
Nu te koop
13 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 550 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 749 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Fiesta
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 550,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 157.146 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1156 |
| Periode | 2001-02-16 - 2003-05-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3104 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 517 | 8 | € 1.537,- | |
| 2001 | 517 | 8 | € 1.537,- | |
| 2002 | 2576 | 7 | € 1.608,- | |
| 2002 | 2576 | 7 | € 1.608,- | |
| 2003 | 11 | 0 | € 1.559,- | |
| 2003 | 11 | 0 | € 1.559,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 04-HP-RX | 2026-04-20 | |||
| 43-JH-BR | 2026-04-21 | |||
| 58-HZ-ZS | 2026-05-19 | |||
| 28-JB-FZ | 2026-05-10 | |||
| 11-JD-HP | 2026-04-03 | |||
| 69JBHL | 2026-03-26 | |||
| 06-JD-KZ | 2026-04-01 | |||
| 50-JB-KH | 2026-03-13 | |||
| 27-JZ-GN | 2026-03-03 | |||
| 18-HV-KN | 2026-03-02 | |||
| 13-HT-JT | 2022-03-26 | |||
| 07-HZ-RN | 2020-09-09 | |||
| 63-JG-KP | 2022-07-17 | |||
| 81JBLS | 2021-09-03 | |||
| 42-HT-DV | 2024-12-11 | |||
| 20-HV-ZF | 2024-08-02 | |||
| 44-HX-SZ | 2022-05-03 | |||
| 33-JD-PK | 2022-06-03 | |||
| 90-HZ-PD | 2020-11-18 | |||
| 47HZTF | 2021-03-08 | |||
| 93HTKP | 2021-06-09 | |||
| 16JFND | 2021-03-24 | |||
| 42-JL-NH | 2024-09-14 | |||
| 37-JL-BX | 2021-08-02 | |||
| 37-HP-XL | 2023-07-20 | |||
| 70-JH-BX | 2021-09-23 | |||
| 98-JG-KN | 2021-02-23 | |||
| 79-HS-SF | 2024-04-07 | |||
| 51-HV-VL | 2024-08-23 | |||
| 92-HZ-PD | 2021-02-19 |