Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 11.279,-
Nee
2002
2020-07-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SAAB 9-5 met kenteken 04JTXH is op kenteken gezet in 2002. Dit model beschikt over een 1985 cc motor met 4 cilinders. Dit model heeft een gewicht van 1.630 kg. Dit voertuig is al 2139 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 2033 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Milieulabel | E |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1715 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2090 kg |
| Lengte | 4,83 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2020-07-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-08-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-08-30 |
| APK vervaldatum | 2020-10-29 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SAAB 9-5 sedan
|
Nu te koop
19 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
SAAB 9-5
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 760 |
| Periode | 1998-06-24 - 2010-02-02 |
| Aantal geregistreerde auto's | 40 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 2 | 0 | € 11.115,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 11.115,- | |
| 1998 | 4 | 0 | € 9.857,- | |
| 1998 | 13 | 1 | € 46.851,- | € 9.447,- |
| 1998 | 4 | 0 | € 9.857,- | |
| 1998 | 2 | 0 | € 10.510,- | |
| 1999 | 11 | 0 | € 10.388,- | |
| 1999 | 7 | 0 | € 11.901,- | |
| 1999 | 11 | 0 | € 10.388,- | |
| 2000 | 8 | 0 | € 9.759,- | |
| 2000 | 9 | 1 | € 10.786,- | |
| 2000 | 8 | 0 | € 9.759,- | |
| 2001 | 12 | 0 | € 10.592,- | |
| 2001 | 10 | 1 | € 9.021,- | |
| 2001 | 10 | 1 | € 9.021,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 9.856,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 9.856,- | |
| 2002 | 3 | 0 | € 10.585,- | |
| 2003 | 5 | 0 | € 9.939,- | |
| 2003 | 3 | 0 | € 11.045,- | |
| 2003 | 5 | 0 | € 9.939,- | |
| 2004 | 5 | 0 | € 9.732,- | |
| 2004 | 5 | 0 | € 9.732,- | |
| 2005 | 2 | 0 | € 10.014,- | |
| 2005 | 1 | 0 | € 10.564,- | |
| 2005 | 2 | 0 | € 10.014,- | |
| 2006 | 2 | 0 | € 43.762,- | € 10.929,- |
| 2006 | 2 | 0 | € 43.762,- | € 10.929,- |
| 2008 | 2 | 0 | € 48.742,- | € 12.086,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 16.272,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| RJ-902-L | 2026-05-19 | |||
| 67-FH-GH | 2026-05-15 | |||
| 99-LH-HL | 2026-05-03 | |||
| 55-DR-PX | 2026-05-08 | |||
| 79-HX-JT | 2026-04-29 | |||
| 64-NHV-2 | 2026-04-23 | |||
| 06-LF-FD | 2026-04-15 | |||
| 04-HX-TS | 2026-04-27 | |||
| 84-GV-DS | 2026-04-14 | |||
| 66-FH-GH | 2026-04-11 | |||
| 55-ST-BV | 2026-05-14 | |||
| 62-JB-PJ | 2026-05-10 | |||
| 49-SG-XH | 2026-04-25 | |||
| 73-GR-ZS | 2026-04-14 | |||
| 10-XN-DL | 2026-03-30 | |||
| 70-GK-SF | 2026-04-18 | |||
| XRDV66 | 2026-03-26 | |||
| 77-JZ-LP | 2026-03-20 | |||
| 69-XF-DJ | 2026-04-09 | |||
| 66-XF-DJ | 2026-04-07 | |||
| 40-TZ-SN | 2026-03-31 | |||
| 13-LP-XF | 2026-03-15 | |||
| 96-GR-BX | 2026-03-04 | |||
| 67-JH-TK | 2023-07-02 | |||
| 18-GZ-KR | 2022-07-26 | |||
| 22GXZG | 2022-03-08 | |||
| 18NNVL | 2021-12-14 | |||
| 12-GT-HG | 2025-06-22 | |||
| 84-LJ-GT | 2025-09-13 | |||
| 91HKGT | 2021-03-23 |