Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.126,-
Nee
2006
2026-05-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Combo met kenteken 04-SG-FT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 90 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1364 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.3 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.235 kg voor optimale prestaties. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 133 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1364 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 90 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1235 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1755 kg |
| Lengte | 4,32 m |
| Breedte | 1,68 m |
| Hoogte | 1,80 m |
| Wielbasis | 2,72 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-01-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-01-02 |
| APK vervaldatum | 2026-10-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Combo stationwagen
|
Nu te koop
6 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 2.044 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.995 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Combo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
17 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 2.044,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 280.673 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1119 |
| Periode | 2004-09-03 - 2010-03-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 432 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 105 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 24% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 15 | 2 | € 3.722,- | |
| 2004 | 15 | 2 | € 3.722,- | |
| 2005 | 69 | 16 | € 18.552,- | € 3.666,- |
| 2005 | 69 | 16 | € 18.552,- | € 3.666,- |
| 2006 | 61 | 14 | € 3.786,- | |
| 2006 | 61 | 14 | € 3.786,- | |
| 2007 | 100 | 17 | € 19.209,- | € 3.866,- |
| 2007 | 100 | 17 | € 19.209,- | € 3.866,- |
| 2008 | 92 | 26 | € 19.068,- | € 3.296,- |
| 2008 | 92 | 26 | € 19.068,- | € 3.296,- |
| 2009 | 92 | 29 | € 18.846,- | € 2.820,- |
| 2009 | 91 | 28 | € 18.846,- | € 2.809,- |
| 2010 | 3 | 1 | € 17.967,- | € 1.382,- |
| 2010 | 3 | 1 | € 17.967,- | € 1.382,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 12-GGP-4 | 2026-05-17 | |||
| GD-850-K | 2026-05-20 | |||
| T-535-LS | 2026-04-21 | |||
| GKT-95-S | 2026-05-05 | |||
| GN-017-T | 2026-05-22 | |||
| 21-JZL-1 | 2026-04-02 | |||
| 11-XR-LT | 2026-03-30 | |||
| HK-753-G | 2026-04-06 | |||
| 87-HBS-6 | 2026-03-12 | |||
| HVD-60-N | 2026-03-06 | |||
| 94-GFP-3 | 2026-03-10 | |||
| 18-TJ-GX | 2021-04-19 | |||
| 49-ZB-XL | 2022-03-07 | |||
| 75-SKS-3 | 2022-11-08 | |||
| 96-TD-XB | 2025-08-23 | |||
| 4-XJR-30 | 2023-03-23 | |||
| 94-ZN-VH | 2022-08-10 | |||
| K-960-BX | 2021-03-25 | |||
| 16-TJ-DB | 2025-09-26 | |||
| 61-TJ-NL | 2023-12-05 | |||
| 19-RL-JH | 2024-12-03 | |||
| RT-960-P | 2022-08-08 | |||
| 89-ST-BL | 2023-03-29 | |||
| 70-JZH-7 | 2023-06-12 | |||
| 26-SH-DT | 2023-10-30 | |||
| 69-TJ-NK | 2024-10-20 | |||
| 50-ZB-XL | 2023-09-17 | |||
| 99-XV-VT | 2020-11-27 | |||
| RJ-315-Z | 2024-01-29 | |||
| 74-HVR-8 | 2022-09-19 |