Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 2.765,-
Nee
2005
2026-04-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Smart forfour met kenteken 04-PX-RN is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 75 pk. Dit model beschikt over een 1124 cc motor met 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.5 l/100 km. Dankzij 1.040 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 22-05-2027. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1124 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1040 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1450 kg |
| Lengte | 3,76 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-01-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-01-05 |
| APK vervaldatum | 2027-05-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Smart forfour stationwagen
|
Nu te koop
21 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 1.444 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.444 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Smart forfour
Eigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
26 dagenEigenaar wijziging
4 jarenHuidige eigenaar
1 maand3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 1.444,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 231.751 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1002 |
| Periode | 2004-07-19 - 2009-08-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1229 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 36 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 254 | 11 | € 16.910,- | € 3.044,- |
| 2004 | 254 | 11 | € 16.910,- | € 3.044,- |
| 2005 | 555 | 10 | € 3.110,- | |
| 2005 | 555 | 10 | € 3.110,- | |
| 2006 | 5 | 0 | € 20.611,- | € 3.659,- |
| 2006 | 407 | 14 | € 12.792,- | € 2.448,- |
| 2006 | 407 | 14 | € 12.792,- | € 2.448,- |
| 2007 | 10 | 0 | € 13.973,- | € 2.755,- |
| 2007 | 10 | 0 | € 13.973,- | € 2.755,- |
| 2008 | 1 | 0 | € 3.324,- | |
| 2008 | 1 | 0 | € 3.324,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 1.182,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 1.182,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 11-RV-VF | 2026-05-26 | |||
| 59-SK-TS | 2026-05-26 | |||
| 09-TG-BB | 2026-05-18 | |||
| 51-RL-VN | 2026-05-15 | |||
| 32-TL-BD | 2026-04-27 | |||
| 03-SR-KK | 2026-04-30 | |||
| 86-TJ-KB | 2026-04-24 | |||
| 39-TD-PG | 2026-05-08 | |||
| 04-SF-SX | 2026-04-23 | |||
| 64-PV-TS | 2026-04-14 | |||
| 2-ZDG-73 | 2026-04-02 | |||
| 72-PL-FX | 2026-04-07 | |||
| HB-174-Z | 2026-04-06 | |||
| 34-PX-XP | 2026-03-28 | |||
| 52-PT-ZD | 2026-03-21 | |||
| 30-RD-PL | 2026-03-19 | |||
| 10-RL-JS | 2026-03-13 | |||
| 11-PT-VS | 2026-03-19 | |||
| 92-SK-HB | 2026-03-19 | |||
| 70-TD-ZG | 2026-03-11 | |||
| 37-RD-DL | 2021-02-17 | |||
| 50-SJ-FK | 2026-01-09 | |||
| 92-PR-JK | 2023-12-08 | |||
| 15-TD-KS | 2025-03-14 | |||
| 74-SH-PT | 2021-06-22 | |||
| 94-PN-PJ | 2022-09-19 | |||
| 15-PJ-ZS | 2022-07-22 | |||
| 71-PZ-ZV | 2023-04-04 | |||
| 93-TD-RJ | 2021-12-24 | |||
| 06-SR-LL | 2021-09-16 |