Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.589,-
Nee
2002
2024-12-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken 04-JR-DX is op kenteken gezet in 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 60 pk. Dit model beschikt over een 1299 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.1 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.006 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 538 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 14-08-2026. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1067 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1405 kg |
| Lengte | 3,83 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,38 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2024-12-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-07-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-07-08 |
| APK vervaldatum | 2026-08-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Fiesta hatchback
|
Nu te koop
13 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 850 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 749 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Fiesta
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 5 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 850,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 143.755 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1156 |
| Periode | 2001-02-16 - 2003-05-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3104 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 517 | 8 | € 1.537,- | |
| 2001 | 517 | 8 | € 1.537,- | |
| 2002 | 2576 | 7 | € 1.608,- | |
| 2002 | 2576 | 7 | € 1.608,- | |
| 2003 | 11 | 0 | € 1.559,- | |
| 2003 | 11 | 0 | € 1.559,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 04-HP-RX | 2026-04-20 | |||
| 43-JH-BR | 2026-04-21 | |||
| 58-HZ-ZS | 2026-05-19 | |||
| 28-JB-FZ | 2026-05-10 | |||
| 11-JD-HP | 2026-04-03 | |||
| 69JBHL | 2026-03-26 | |||
| 06-JD-KZ | 2026-04-01 | |||
| 50-JB-KH | 2026-03-13 | |||
| 27-JZ-GN | 2026-03-03 | |||
| 18-HV-KN | 2026-03-02 | |||
| 60-HX-GS | 2022-07-28 | |||
| 39-HZ-XH | 2024-09-05 | |||
| 89-JG-KN | 2023-07-30 | |||
| 72-HZ-BL | 2023-06-20 | |||
| 87-JL-NG | 2023-09-08 | |||
| 01JHBT | 2021-01-07 | |||
| 52-JL-NJ | 2023-04-03 | |||
| 27-HZ-PG | 2024-05-13 | |||
| 70-HV-RP | 2024-09-11 | |||
| 26-JB-FT | 2024-09-25 | |||
| 69HVZF | 2022-03-28 | |||
| 48-JL-NJ | 2020-06-24 | |||
| 31JGPL | 2021-03-11 | |||
| 39-JJ-GF | 2020-12-23 | |||
| 07-JH-BZ | 2021-06-13 | |||
| 83JLNH | 2022-03-26 | |||
| 56-JP-FF | 2023-11-21 | |||
| 23-HZ-BN | 2021-10-20 | |||
| 39-JB-FT | 2020-12-09 | |||
| 81-JJ-LD | 2025-04-07 |