Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.939,-
Nee
2005
2020-05-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze FIAT Idea met kenteken 03RRBR is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Dit model beschikt over een 1368 cc motor met 4 cilinders. Dankzij 1.230 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 2200 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 22-05-2021.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 m3 |
| Milieulabel | C |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1335 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1655 kg |
| Lengte | 3,93 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2020-05-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-07-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-07-07 |
| APK vervaldatum | 2021-05-22 |
| Gebruikt als taxi | nee |
FIAT Idea MPV
|
Nu te koop
22 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
FIAT Idea
Huidige eigenaar
6 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 848 |
| Periode | 2003-11-24 - 2005-12-08 |
| Aantal geregistreerde auto's | 70 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 5 | 0 | € 3.740,- | |
| 2003 | 5 | 0 | € 3.740,- | |
| 2004 | 49 | 0 | € 3.763,- | |
| 2004 | 49 | 0 | € 3.763,- | |
| 2005 | 16 | 0 | € 3.949,- | |
| 2005 | 16 | 0 | € 3.949,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 33-PD-HK | 2026-05-18 | |||
| 68-PD-LG | 2026-05-12 | |||
| 38-NL-XN | 2026-05-14 | |||
| 37-PR-JD | 2026-05-05 | |||
| 83-PL-VT | 2026-05-01 | |||
| 49-NZ-ZG | 2026-05-20 | |||
| 57-PB-DB | 2026-04-28 | |||
| 14-RP-HR | 2026-04-29 | |||
| 04-RT-LK | 2026-04-21 | |||
| 39-PF-TJ | 2026-05-05 | |||
| 65-RX-JT | 2026-04-15 | |||
| 20-PH-GZ | 2026-05-11 | |||
| 77-PD-NL | 2026-04-08 | |||
| 45-NL-XN | 2026-04-04 | |||
| 88-PJ-JX | 2026-03-13 | |||
| 66-RK-DS | 2026-03-13 | |||
| 09-NZ-DH | 2026-03-07 | |||
| 02-NX-LP | 2026-02-25 | |||
| 89-PJ-HL | 2026-02-25 | |||
| 87-PV-XP | 2025-05-08 | |||
| 68-PG-XJ | 2025-08-25 | |||
| 19-NZ-JL | 2024-12-30 | |||
| 93-NZ-ST | 2025-07-02 | |||
| 83-PT-XX | 2021-06-02 | |||
| 51-PP-NB | 2025-09-16 | |||
| 95-NV-VK | 2025-11-21 | |||
| 73PHSP | 2021-04-17 | |||
| 23-PT-TX | 2023-10-14 | |||
| 88-PJ-ZJ | 2025-12-24 | |||
| 92-RK-KL | 2025-03-07 |