Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.646,-
Nee
2004
2021-04-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW 3-serie met kenteken 03NRPN is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 116 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1796 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.375 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 1865 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 23-07-2021.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1796 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (stad) | 9.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1375 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1800 kg |
| Lengte | 4,26 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,73 m |
| Tenaamstelling | 2021-04-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-02-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-02-03 |
| APK vervaldatum | 2021-07-23 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW 3-serie hatchback
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.850 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
BMW 3-serie
Eigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
5 jaren7 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.850,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 237.144 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 935 |
| Periode | 2001-05-09 - 2005-03-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1366 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 94 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 74 | 7 | € 7.522,- | |
| 2001 | 314 | 24 | € 6.589,- | |
| 2001 | 314 | 24 | € 6.589,- | |
| 2002 | 91 | 9 | € 7.278,- | |
| 2002 | 467 | 30 | € 26.237,- | € 6.299,- |
| 2002 | 467 | 30 | € 26.237,- | € 6.299,- |
| 2003 | 69 | 7 | € 7.175,- | |
| 2003 | 444 | 34 | € 35.672,- | € 6.200,- |
| 2003 | 444 | 34 | € 35.672,- | € 6.200,- |
| 2004 | 11 | 0 | € 7.333,- | |
| 2004 | 137 | 5 | € 6.425,- | |
| 2004 | 137 | 5 | € 6.425,- | |
| 2005 | 4 | 1 | € 29.606,- | € 6.905,- |
| 2005 | 4 | 1 | € 29.606,- | € 6.905,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 30-JV-BG | 2026-05-21 | |||
| 86-LR-SZ | 2026-05-20 | |||
| 51-HK-FF | 2026-05-17 | |||
| HJ-190-L | 2026-05-14 | |||
| 38-JS-FS | 2026-05-12 | |||
| 63-JZ-TB | 2026-05-02 | |||
| 86-LK-KP | 2026-05-13 | |||
| 20-NV-XS | 2026-05-21 | |||
| 26-NZ-GB | 2026-05-01 | |||
| 86-HS-RT | 2026-05-10 | |||
| 91-LF-TG | 2026-04-24 | |||
| 96-ND-RL | 2026-04-10 | |||
| 24-JJ-XK | 2026-04-10 | |||
| 03-JF-FB | 2026-04-03 | |||
| 7-XRJ-79 | 2026-04-15 | |||
| 17-JT-TP | 2026-03-23 | |||
| 47-JR-ZT | 2026-05-13 | |||
| 42-NN-PD | 2026-03-29 | |||
| 71-LR-ZB | 2026-05-01 | |||
| 72-PGL-6 | 2026-03-25 | |||
| 40-NV-XS | 2026-03-17 | |||
| 70-HN-HK | 2026-03-31 | |||
| 46-HR-XK | 2026-03-11 | |||
| 73-LP-SZ | 2026-03-10 | |||
| 58-NH-DP | 2026-03-18 | |||
| 34-HG-DJ | 2026-03-26 | |||
| 45-JS-BV | 2026-03-12 | |||
| 99-NJ-PV | 2026-02-28 | |||
| 49-NR-ZP | 2022-10-28 | |||
| 60-NF-KS | 2022-10-01 |