Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 1.655,-
Nee
2000
2020-04-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Atos Prime met kenteken 03GHXK is op kenteken gezet in 2000. De cilinderinhoud bedraagt 999 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Met slechts 922 kg is deze auto licht en wendbaar. De auto wisselde in 2020 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 27-08-2020.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 980 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1316 kg |
| Lengte | 3,50 m |
| Breedte | 1,50 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,38 m |
| Tenaamstelling | 2020-04-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-11-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-11-20 |
| APK vervaldatum | 2020-08-27 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Atos Prime hatchback
|
Nu te koop
21 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Hyundai Atos Prime
Huidige eigenaar
6 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 812 |
| Periode | 2000-10-12 - 2003-06-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1404 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 6 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 20 | 0 | € 1.804,- | |
| 2000 | 70 | 0 | € 1.336,- | |
| 2000 | 70 | 0 | € 1.336,- | |
| 2001 | 131 | 3 | € 1.756,- | |
| 2001 | 1102 | 3 | € 1.184,- | |
| 2001 | 1102 | 3 | € 1.184,- | |
| 2002 | 27 | 0 | € 1.696,- | |
| 2002 | 231 | 2 | € 1.150,- | |
| 2002 | 231 | 2 | € 1.150,- | |
| 2003 | 1 | 1 | € 1.304,- | |
| 2003 | 1 | 1 | € 1.304,- | |
| 2004 | 1 | 1 | € 1.249,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 29-GZ-RX | 2026-05-15 | |||
| 83-HX-FH | 2026-05-16 | |||
| 55-HS-HS | 2026-05-09 | |||
| 54-HS-HS | 2026-05-05 | |||
| 63-GS-TG | 2026-05-02 | |||
| 48-HJ-RL | 2026-04-30 | |||
| 63-HN-DT | 2026-05-02 | |||
| 97-GG-ZX | 2026-05-21 | |||
| 32-GJ-JB | 2026-04-20 | |||
| 18-GV-FX | 2026-05-15 | |||
| 73-GG-RH | 2026-04-16 | |||
| 33-HS-SH | 2026-04-14 | |||
| 86-HV-ZH | 2026-04-13 | |||
| 11-GX-GF | 2026-05-21 | |||
| 69-HN-JV | 2026-05-21 | |||
| 75-HH-NZ | 2026-04-07 | |||
| 38-HP-NJ | 2026-03-26 | |||
| 22-HN-PZ | 2026-03-24 | |||
| 06-KFR-5 | 2026-03-23 | |||
| 27-HX-FL | 2026-03-17 | |||
| 61-HV-ZH | 2026-03-11 | |||
| 03-GL-JD | 2026-03-09 | |||
| 95-HK-ZB | 2026-03-05 | |||
| 44-GX-GF | 2026-03-04 | |||
| 17-HV-HX | 2026-03-27 | |||
| 38-GS-TG | 2026-03-11 | |||
| 89-HT-DV | 2021-11-02 | |||
| 93-HJ-KD | 2022-05-19 | |||
| 08-HN-LB | 2021-05-21 | |||
| 42-HJ-TR | 2023-11-04 |