Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 28.499
€ 6.672,-
Nee
2007
2025-03-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo C30 met kenteken 03-XD-TZ is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007. De nieuwwaarde van deze Volvo bedroeg € 28.499. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 101 pk. De motor heeft een inhoud van 1596 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7 liter per 100 km. Dankzij 1.279 kg ligt deze auto stevig op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. De volgende APK-keuring staat gepland voor 14-05-2027. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 2.900.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1596 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1279 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1700 kg |
| Lengte | 4,25 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2025-03-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-04-18 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-04-18 |
| APK vervaldatum | 2027-05-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 6 verkoopprijzen en 4 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 7 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volvo C30 coupe
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 2.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.765 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo C30
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
22 dagenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
7 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 2 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 2.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 251.779 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 21 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1204 |
| Periode | 2006-12-27 - 2012-08-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2737 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 11 |
| Aantal import auto's | 170 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 11 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 4 | 2 | € 4.912,- | |
| 2006 | 4 | 2 | € 4.912,- | |
| 2007 | 629 | 60 | € 26.870,- | € 5.938,- |
| 2007 | 628 | 59 | € 26.870,- | € 5.941,- |
| 2008 | 795 | 41 | € 23.593,- | € 5.029,- |
| 2008 | 794 | 40 | € 23.593,- | € 5.026,- |
| 2009 | 452 | 28 | € 22.041,- | € 4.577,- |
| 2009 | 451 | 27 | € 22.041,- | € 4.578,- |
| 2010 | 754 | 39 | € 22.563,- | € 4.654,- |
| 2010 | 754 | 39 | € 22.563,- | € 4.654,- |
| 2011 | 98 | 0 | € 22.528,- | € 4.872,- |
| 2011 | 98 | 0 | € 22.528,- | € 4.872,- |
| 2012 | 5 | 0 | € 23.236,- | € 5.864,- |
| 2012 | 5 | 0 | € 23.236,- | € 5.864,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 41-XD-JZ | |||
| 06-ZP-LR | |||
| 50-JHF-1 | |||
| 22-HHN-2 | |||
| 78-GSF-2 | |||
| 93-ZR-LL | |||
| 30-JNB-3 | |||
| 91-XN-ST | |||
| R-613-JP | |||
| 59-XD-LG | |||
| 17-ZR-XG | |||
| 70-XV-VR | |||
| 14-LKZ-7 | |||
| 84-LZJ-9 | |||
| GV-119-B | |||
| 73-ZR-ZL | |||
| 22-XF-GB | |||
| 98-GGD-3 | |||
| 73-KTD-1 | |||
| 17-NGV-7 | |||
| 45-XD-JZ | |||
| 53-HPJ-6 | |||
| G-053-PB | |||
| 32-HRX-8 | |||
| 51-ZF-LL | |||
| 99-HNX-3 | |||
| 31-XF-GB | |||
| 13-NLX-5 | |||
| 31-JLZ-1 | |||
| 21-HBG-9 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 09-KJB-5 | 2026-05-20 | |||
| 97-XD-TX | 2026-05-16 | |||
| 39-XG-ZD | 2026-05-14 | |||
| 12-ZK-VL | 2026-05-07 | |||
| 13-GDN-5 | 2026-05-16 | |||
| 37-ZR-FH | 2026-05-05 | |||
| 78-XK-VX | 2026-05-07 | |||
| 74-ZG-LS | 2026-05-08 | |||
| 16-LLG-4 | 2026-05-04 | |||
| 66-GDG-7 | 2026-04-23 | |||
| 07-LDN-5 | 2026-04-26 | |||
| 86-JBJ-3 | 2026-04-23 | |||
| 73-HZL-1 | 2026-04-19 | |||
| 83-GPN-1 | 2026-04-20 | |||
| 27-ZN-BP | 2026-04-17 | |||
| 54-HSL-3 | 2026-04-10 | |||
| 88-LNV-7 | 2026-05-22 | |||
| 10-JNV-6 | 2026-05-22 | |||
| 15-NJX-3 | 2026-05-16 | |||
| 53-LGV-5 | 2026-05-15 | |||
| 44-XH-GK | 2026-04-15 | |||
| 38-GSN-9 | 2026-04-08 | |||
| 42-NZZ-8 | 2026-05-11 | |||
| 76-XN-FG | 2026-04-27 | |||
| 07-NZZ-7 | 2026-05-08 | |||
| 52-ZS-FH | 2026-04-23 | |||
| 90-LDH-1 | 2026-05-05 | |||
| 95-TX-RJ | 2026-03-30 | |||
| 65-GSH-2 | 2026-04-01 | |||
| GGP-90-R | 2026-04-25 |