Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Nissan Almera met kenteken 03-TH-JV is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 98 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1497 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.7 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.254 kg voor optimale prestaties.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1497 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 98 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.5 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1329 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1710 kg |
| Lengte | 4,20 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,54 m |
| Eerste registratie | 2006-09-14 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2006-09-14 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Nissan Almera hatchback
|
Nu te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 2.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Nissan Almera
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
17 dagenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
8 maandenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 2.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 135.230 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1238 |
| Periode | 2002-10-04 - 2009-06-08 |
| Aantal geregistreerde auto's | 937 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 31 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 50 | 1 | € 3.817,- | |
| 2002 | 50 | 1 | € 3.817,- | |
| 2003 | 187 | 2 | € 3.676,- | |
| 2003 | 187 | 2 | € 3.676,- | |
| 2004 | 156 | 7 | € 17.965,- | € 3.731,- |
| 2004 | 156 | 7 | € 17.965,- | € 3.731,- |
| 2005 | 243 | 11 | € 4.079,- | |
| 2005 | 243 | 11 | € 4.079,- | |
| 2006 | 253 | 9 | € 3.947,- | |
| 2006 | 253 | 9 | € 3.947,- | |
| 2007 | 38 | 1 | € 3.918,- | |
| 2007 | 38 | 1 | € 3.918,- | |
| 2008 | 9 | 0 | € 3.872,- | |
| 2008 | 9 | 0 | € 3.872,- | |
| 2009 | 1 | 0 | € 18.285,- | € 3.727,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 18.285,- | € 3.727,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 65-TV-JD | 2026-05-18 | |||
| 69-RF-VK | 2026-05-13 | |||
| 81-RP-GB | 2026-04-11 | |||
| 37-TP-ZL | 2026-05-15 | |||
| 28-RX-FX | 2026-03-21 | |||
| 85-TJ-LL | 2026-03-14 | |||
| 80-RV-LL | 2026-03-10 | |||
| 51-XD-XD | 2026-03-09 | |||
| 72-RH-JV | 2023-07-02 | |||
| 46-SZ-HR | 2024-08-27 | |||
| 88-RT-PH | 2025-12-20 | |||
| 99-TN-PZ | 2020-10-22 | |||
| 04-TG-LR | 2021-09-07 | |||
| 96-TP-TV | 2022-10-26 | |||
| 46-TB-DZ | 2022-08-10 | |||
| 02-RH-DV | 2025-01-05 | |||
| 42-TH-TL | 2022-03-29 | |||
| 63-TB-HK | 2021-07-19 | |||
| 70-NK-SG | 2024-08-30 | |||
| 27-SZ-NB | 2021-11-11 | |||
| 55-SX-LH | 2021-01-30 | |||
| 39-RN-TP | 2023-09-26 | |||
| 96-SL-TV | 2020-09-26 | |||
| 30-TP-ZL | 2021-07-05 | |||
| 19-RT-DX | 2021-04-29 | |||
| 20-SX-DD | 2022-06-16 | |||
| 05-RH-DV | 2023-06-02 | |||
| 94-TP-TV | 2020-07-03 | |||
| 25-RP-HP | 2022-08-27 | |||
| 38-SL-PZ | 2022-10-29 |