Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 1.536,-
Nee
2004
2024-10-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Panda met kenteken 03-PP-RZ is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 54 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1108 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.9 l/100 km. Met 915 kg behoort deze auto tot de lichtere klasse. De huidige eigenaar heeft deze auto al 580 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 18-09-2026. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1108 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 951 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1255 kg |
| Lengte | 3,54 m |
| Breedte | 1,59 m |
| Hoogte | 1,58 m |
| Wielbasis | 2,30 m |
| Tenaamstelling | 2024-10-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-09-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-09-30 |
| APK vervaldatum | 2026-09-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat Panda hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.299 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Panda
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
25 dagenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 jaar en 7 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De afdichting van de elektronische ABS-regeleenheid dicht niet voldoende af. Hierdoor kan er water en zout in de ABS-regeleenheid binnendringen.
Kortsluiting met kans op brand.
De distributeur roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd om een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de ABS-regeleenheid vervangen en een extra afdichting en afdekkap monteren.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 185.971 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 48 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 997 |
| Periode | 2003-08-27 - 2010-01-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5590 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 560 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 342 | 25 | € 1.355,- | |
| 2003 | 342 | 25 | € 1.355,- | |
| 2004 | 1983 | 75 | € 1.469,- | |
| 2004 | 1983 | 75 | € 1.469,- | |
| 2005 | 2008 | 67 | € 9.395,- | € 1.563,- |
| 2005 | 2008 | 67 | € 9.395,- | € 1.563,- |
| 2006 | 647 | 87 | € 8.188,- | € 1.423,- |
| 2006 | 647 | 87 | € 8.188,- | € 1.423,- |
| 2007 | 110 | 54 | € 1.186,- | |
| 2007 | 110 | 54 | € 1.186,- | |
| 2008 | 74 | 37 | € 7.995,- | € 1.202,- |
| 2008 | 74 | 37 | € 7.995,- | € 1.202,- |
| 2009 | 422 | 213 | € 9.050,- | € 777,- |
| 2009 | 422 | 213 | € 9.050,- | € 777,- |
| 2010 | 4 | 2 | € 8.382,- | € 160,- |
| 2010 | 4 | 2 | € 8.382,- | € 160,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 31-PZ-SV | |||
| 91-RL-SL | |||
| 59-PL-NF | |||
| 15-RT-VT | |||
| 96-RX-JT | |||
| 56-PF-DS | |||
| 12-PK-NX | |||
| 56-PD-DP | |||
| 86-PF-ZB | |||
| 28-NS-ZN | |||
| 60-PP-GG | |||
| 63-RT-BT | |||
| 89-RD-JX | |||
| 27-NZ-DH | |||
| 61-PX-JF | |||
| 67-SV-PZ | |||
| 34-PZ-SV | |||
| 89-RX-VG | |||
| 32-RN-JV | |||
| 10-RS-VH | |||
| 87-RG-GG | |||
| 76-RK-DS | |||
| JR-728-P | |||
| 5-SPD-77 | |||
| 33-PR-TG | |||
| 49-SB-HX | |||
| 65-RL-HT | |||
| 48-NV-JD | |||
| 06-RP-DV | |||
| 68-SB-RF |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 58-NT-DT | 2026-05-24 | |||
| 93-NP-ZB | 2026-05-16 | |||
| 29-SF-ZN | 2026-05-21 | |||
| 88-RJ-HF | 2026-05-19 | |||
| 62-PV-TB | 2026-05-13 | |||
| 71-RG-NN | 2026-05-18 | |||
| 67-RG-JV | 2026-05-14 | |||
| PP-219-J | 2026-05-13 | |||
| 48-PK-PS | 2026-05-14 | |||
| 61-NN-BB | 2026-05-26 | |||
| 49-SJ-ZX | 2026-05-09 | |||
| 85-NX-GL | 2026-05-08 | |||
| 18-NP-ST | 2026-05-19 | |||
| 46-NV-JD | 2026-05-11 | |||
| 66-PG-TT | 2026-05-09 | |||
| 69-PS-XB | 2026-05-08 | |||
| 07-NN-PJ | 2026-05-07 | |||
| 57-PL-TP | 2026-05-06 | |||
| 04-SB-LV | 2026-05-07 | |||
| 61-PJ-FJ | 2026-05-07 | |||
| 12-PL-XZ | 2026-05-06 | |||
| 38-PRZ-3 | 2026-05-05 | |||
| 97-PP-NB | 2026-05-08 | |||
| 72-PB-BG | 2026-05-04 | |||
| 61-NX-FG | 2026-05-04 | |||
| 05-PK-FZ | 2026-05-05 | |||
| 47-PN-BG | 2026-05-01 | |||
| HJ-822-L | 2026-04-29 | |||
| 74-PB-JK | 2026-05-19 | |||
| 7-ZLS-96 | 2026-05-14 |