Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.923,-
Nee
2003
2023-06-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Idea met kenteken 03-NL-XP is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 95 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1368 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.6 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.230 kg. Sinds 1076 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 68 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1335 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1655 kg |
| Lengte | 3,93 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2023-06-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-12-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-12-01 |
| APK vervaldatum | 2026-08-01 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat Idea MPV
|
Nu te koop
23 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.150 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.799 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Idea
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.150,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 175.731 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 977 |
| Periode | 2003-11-24 - 2007-08-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1247 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 68 | 0 | € 3.779,- | |
| 2003 | 68 | 0 | € 3.779,- | |
| 2004 | 862 | 11 | € 3.757,- | |
| 2004 | 862 | 11 | € 3.757,- | |
| 2005 | 278 | 1 | € 4.107,- | |
| 2005 | 278 | 1 | € 4.107,- | |
| 2006 | 29 | 0 | € 4.194,- | |
| 2006 | 29 | 0 | € 4.194,- | |
| 2007 | 10 | 3 | € 3.291,- | |
| 2007 | 10 | 3 | € 3.291,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 49-NZ-ZG | 2026-05-20 | |||
| 38-NL-XN | 2026-05-14 | |||
| 39-PF-TJ | 2026-05-05 | |||
| 33-PD-HK | 2026-05-18 | |||
| 14-RP-HR | 2026-04-29 | |||
| 68-PD-LG | 2026-05-12 | |||
| 83-PL-VT | 2026-05-01 | |||
| 56-SF-VZ | 2026-04-21 | |||
| 57-PB-DB | 2026-04-28 | |||
| 37-PR-JD | 2026-05-05 | |||
| 04-RT-LK | 2026-04-21 | |||
| 65-RX-JT | 2026-04-15 | |||
| 20-PH-GZ | 2026-05-11 | |||
| 77-PD-NL | 2026-04-08 | |||
| 45-NL-XN | 2026-04-04 | |||
| 66-RK-DS | 2026-03-13 | |||
| 88-PJ-JX | 2026-03-13 | |||
| 09-NZ-DH | 2026-03-07 | |||
| 16-SH-ZS | 2026-03-01 | |||
| 89-PJ-HL | 2026-02-25 | |||
| 02-NX-LP | 2026-02-25 | |||
| 36-PF-TJ | 2023-10-11 | |||
| 50-PB-KR | 2024-06-30 | |||
| 67-PP-RX | 2024-06-19 | |||
| 73-PP-NB | 2023-12-08 | |||
| 44-RK-VF | 2021-04-19 | |||
| 98-RR-TV | 2023-08-21 | |||
| 98-NL-XN | 2023-05-26 | |||
| 41-PD-DP | 2022-06-28 | |||
| 11-PZ-XX | 2024-05-22 |