Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 16.015
€ 3.184,-
Nee
2010
2022-12-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën Nemo met kenteken 03-LBS-6 is afkomstig uit het bouwjaar 2010. De nieuwwaarde van deze Citroën bedroeg € 16.015. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 73 pk. De motor heeft een inhoud van 1360 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.6 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.255 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2022. De volgende APK-keuring staat gepland voor 05-01-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1360 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 74 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1255 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1690 kg |
| Lengte | 3,97 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,81 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2022-12-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2010-03-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2010-03-25 |
| APK vervaldatum | 2027-01-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Citroën Nemo MPV
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2010
€ 3.312 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.299 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroën Nemo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2010 | € 3.312,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2010 | 173.461 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2010 | 12 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1075 |
| Periode | 2008-08-29 - 2012-10-01 |
| Aantal geregistreerde auto's | 535 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 110 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 21% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 4 | 2 | € 2.880,- | |
| 2008 | 4 | 2 | € 2.880,- | |
| 2009 | 260 | 79 | € 15.622,- | € 2.733,- |
| 2009 | 260 | 79 | € 15.622,- | € 2.733,- |
| 2010 | 231 | 26 | € 15.722,- | € 2.978,- |
| 2010 | 231 | 26 | € 15.722,- | € 2.978,- |
| 2011 | 36 | 1 | € 16.533,- | € 3.621,- |
| 2011 | 36 | 1 | € 16.533,- | € 3.621,- |
| 2012 | 4 | 2 | € 17.740,- | € 3.838,- |
| 2012 | 4 | 2 | € 17.740,- | € 3.838,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 75-LGV-4 | 2026-05-16 | |||
| P-609-NR | 2026-05-12 | |||
| 98-LJF-8 | 2026-05-03 | |||
| 76-PBH-5 | 2026-04-27 | |||
| 24-LFJ-2 | 2026-04-21 | |||
| NK-830-J | 2026-05-17 | |||
| 18-LHS-7 | 2026-04-21 | |||
| 86-LJX-1 | 2026-03-26 | |||
| PR-470-B | 2026-04-10 | |||
| 05-KVP-7 | 2026-03-07 | |||
| 88-JRN-7 | 2026-03-06 | |||
| 15-KKS-5 | 2026-03-02 | |||
| 77-JTT-4 | 2025-11-09 | |||
| 00-JSZ-6 | 2022-06-11 | |||
| 04-LXG-5 | 2026-02-14 | |||
| GP-546-T | 2022-04-13 | |||
| 90-LJX-1 | 2024-10-17 | |||
| 02-JTD-7 | 2025-02-20 | |||
| 07-LJG-4 | 2024-08-17 | |||
| 02-KZH-5 | 2022-08-09 | |||
| 24-KGN-1 | 2022-02-23 | |||
| 43-PVP-9 | 2025-08-30 | |||
| GG-026-X | 2024-02-07 | |||
| 02-LKZ-5 | 2022-12-28 | |||
| 00-LKL-9 | 2025-08-13 | |||
| 75-KFN-1 | 2025-02-08 | |||
| 86-LHN-7 | 2022-05-09 | |||
| 28-KGH-5 | 2021-11-05 | |||
| XK-302-T | 2022-03-26 | |||
| PK-611-K | 2021-05-15 |