Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MAN Tgs met kenteken 03-BFZ-6 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2015. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 320 pk. De motor heeft een inhoud van 10518 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Dankzij 6.926 kg voelt deze auto krachtig en solide. Deze auto werd op 19-05-2015 voor het eerst geregistreerd. Dit voertuig is al 1133 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 1200 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 12 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 10518 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 320 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 12000 kg |
| Technische max. massa voertuig | 20500 kg |
| Lengte | 6,92 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Wielbasis | 3,90 m |
| Tenaamstelling | 2023-04-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2015-09-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2015-09-11 |
| APK vervaldatum | 2023-02-09 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MAN Tgs opleggertrekker
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
MAN Tgs
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1025 |
| Periode | 2015-06-15 - 2016-05-13 |
| Aantal geregistreerde auto's | 9 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 4 | 0 | ||
| 2014 | 4 | 0 | ||
| 2015 | 8 | 0 | ||
| 2015 | 1 | 0 | ||
| 2015 | 1 | 0 | ||
| 2016 | 1 | 0 |