Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 28.589
€ 4.607,-
Nee
2012
2026-04-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai i40 met kenteken 01-TTF-7 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2012. Destijds had deze Hyundai een catalogusprijs van € 28.589 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 135 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1591 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.470 kg. Sinds 45 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 27-04-2027. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 7.500.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1591 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 135 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1609 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2030 kg |
| Lengte | 4,77 m |
| Breedte | 1,82 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,77 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2012-04-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2012-04-27 |
| APK vervaldatum | 2027-04-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Hyundai i40 stationwagen
|
Nu te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2012
€ 5.850 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.945 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai i40
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Er is kans op kortsluiting in de ABS module.
Er kan brand ontstaan in de motorruimte.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal een gewijzigde zekering en sticker in de zekeringkast plaatsen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2012 | € 5.850,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2012 | 240.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2012 | 24 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 928 |
| Periode | 2011-06-30 - 2015-12-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1323 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 32 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2011 | 219 | 2 | € 28.620,- | € 4.813,- |
| 2011 | 219 | 2 | € 28.620,- | € 4.813,- |
| 2012 | 711 | 25 | € 28.675,- | € 4.676,- |
| 2012 | 711 | 25 | € 28.675,- | € 4.676,- |
| 2013 | 275 | 2 | € 29.193,- | € 5.546,- |
| 2013 | 275 | 2 | € 29.193,- | € 5.546,- |
| 2014 | 95 | 3 | € 30.431,- | € 5.609,- |
| 2014 | 95 | 3 | € 30.431,- | € 5.609,- |
| 2015 | 23 | 0 | € 31.671,- | € 5.952,- |
| 2015 | 23 | 0 | € 31.671,- | € 5.952,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 28-XGD-6 | 2026-05-06 | |||
| 6-SFN-95 | 2026-04-14 | |||
| 1-ZFS-18 | 2026-04-13 | |||
| 37-SGF-2 | 2026-05-22 | |||
| 18-TRF-5 | 2026-05-22 | |||
| 21-XKJ-8 | 2026-05-17 | |||
| 31-ZKJ-6 | 2026-05-19 | |||
| 04-XFG-8 | 2026-05-14 | |||
| 90-TTF-6 | 2026-05-04 | |||
| 05-THD-3 | 2026-05-08 | |||
| 92-SJP-2 | 2026-05-07 | |||
| 02-ZPZ-5 | 2026-05-09 | |||
| 77-TKX-6 | 2026-05-06 | |||
| 3-KRR-33 | 2026-05-02 | |||
| 02-RVR-5 | 2026-05-02 | |||
| 9-TRT-78 | 2026-04-04 | |||
| 98-XGD-5 | 2026-04-29 | |||
| 01-RZP-7 | 2026-04-26 | |||
| 30-TVP-4 | 2026-04-24 | |||
| 07-XGD-6 | 2026-04-23 | |||
| 18-TJK-5 | 2026-04-21 | |||
| 41-SVF-2 | 2026-04-11 | |||
| 11-XGD-6 | 2026-05-04 | |||
| 62-TPZ-5 | 2026-03-18 | |||
| 80-SZZ-9 | 2026-03-28 | |||
| 65-SVH-9 | 2026-04-01 | |||
| 57-RVF-2 | 2026-03-25 | |||
| 28-XJZ-9 | 2026-03-26 | |||
| 7-KFJ-18 | 2026-03-26 | |||
| 16-XGD-6 | 2026-03-24 |