Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 5.650,-
Nee
2007
2026-03-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf met kenteken 01-TR-BV is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 102 pk. De motor heeft een inhoud van 1595 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.4 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.248 kg. Sinds 85 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 05-03-2027. Dit voertuig heeft 12 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 1.500.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1595 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 102 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1248 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1800 kg |
| Lengte | 4,30 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,57 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-01-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-01-11 |
| APK vervaldatum | 2027-03-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 7 verkoopprijzen en 5 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 9 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volkswagen Golf hatchback
|
Nu te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 2.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,5012 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
26 dagenHuidige eigenaar
2 maanden5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 2.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 285.485 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1044 |
| Periode | 2005-06-09 - 2009-01-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1757 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 11 |
| Aantal import auto's | 447 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 11 |
| Import percentage | 25% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 41 | 15 | € 5.628,- | |
| 2005 | 256 | 68 | € 23.174,- | € 5.045,- |
| 2005 | 256 | 68 | € 23.174,- | € 5.045,- |
| 2006 | 108 | 37 | € 30.084,- | € 5.508,- |
| 2006 | 862 | 258 | € 26.257,- | € 5.089,- |
| 2006 | 861 | 257 | € 26.257,- | € 5.087,- |
| 2007 | 64 | 15 | € 30.129,- | € 5.103,- |
| 2007 | 622 | 116 | € 27.266,- | € 5.135,- |
| 2007 | 621 | 115 | € 27.266,- | € 5.136,- |
| 2008 | 2 | 1 | € 7.298,- | |
| 2008 | 15 | 5 | € 22.598,- | € 4.426,- |
| 2008 | 15 | 5 | € 22.598,- | € 4.426,- |
| 2009 | 2 | 0 | € 4.952,- | |
| 2009 | 2 | 0 | € 4.952,- | |
| 2020 | 1 | 1 | € 42.078,- | € 274,- |
| 2020 | 1 | 1 | € 42.078,- | € 274,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| NN-157-J | 2026-05-26 | |||
| 27-TB-XN | 2026-04-28 | |||
| G-608-FK | 2026-05-01 | |||
| S-237-KF | 2026-05-10 | |||
| 4-KPK-12 | 2026-05-19 | |||
| 5-KLF-86 | 2026-04-22 | |||
| HN-573-R | 2026-05-23 | |||
| PP-240-L | 2026-05-24 | |||
| 25-SK-DG | 2026-04-08 | |||
| 55-RT-TP | 2026-05-16 | |||
| 13-ZGS-2 | 2026-05-16 | |||
| 78-SH-HN | 2026-05-04 | |||
| 95-SN-FL | 2026-05-07 | |||
| 84-TJ-RX | 2026-05-05 | |||
| XL-993-G | 2026-05-02 | |||
| 23-GKF-1 | 2026-03-30 | |||
| 14-XD-GZ | 2026-04-10 | |||
| 27-TF-XX | 2026-04-02 | |||
| JZB-97-J | 2026-04-11 | |||
| 97-XR-PJ | 2026-04-09 | |||
| K-897-HR | 2026-03-23 | |||
| 60-ZK-NG | 2026-03-28 | |||
| 67-TS-HZ | 2026-03-24 | |||
| JZR-97-S | 2026-04-11 | |||
| 15-XH-PD | 2026-03-22 | |||
| 4-TVS-45 | 2026-03-19 | |||
| 90-XG-PX | 2026-03-30 | |||
| 46-XB-DN | 2026-03-27 | |||
| 37-RP-VR | 2022-08-12 | |||
| 36-SX-TH | 2025-05-04 |