Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 11.400,-
Ja, 2011
2001
2026-05-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken 01-RSB-3 is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Dit voertuig is in juli 2011 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 150 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1985 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 10.2 l/100 km. Met 1.500 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 09-05-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1575 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1860 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-06-18 |
| Eerste toelating in Nederland | 2011-07-08 |
| APK vervaldatum | 2027-05-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 4.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Geïmporteerd naar Nederland
Na 10 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenEigenaar wijziging
10 maandenHuidige eigenaar
11 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 4.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 210.436 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 19 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1370 |
| Periode | 2000-08-25 - 2004-08-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 705 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 232 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 33% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 27 | 8 | € 12.049,- | |
| 2000 | 43 | 14 | € 10.683,- | |
| 2000 | 43 | 14 | € 10.683,- | |
| 2001 | 311 | 103 | € 11.209,- | |
| 2001 | 501 | 198 | € 41.113,- | € 10.727,- |
| 2001 | 501 | 198 | € 41.113,- | € 10.727,- |
| 2002 | 245 | 88 | € 48.664,- | € 10.667,- |
| 2002 | 393 | 163 | € 47.035,- | € 10.240,- |
| 2002 | 395 | 164 | € 47.035,- | € 10.204,- |
| 2003 | 117 | 31 | € 45.516,- | € 10.339,- |
| 2003 | 175 | 67 | € 42.557,- | € 9.439,- |
| 2003 | 175 | 67 | € 42.557,- | € 9.439,- |
| 2004 | 5 | 2 | € 45.289,- | € 6.684,- |
| 2004 | 2 | 1 | € 7.144,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 7.144,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 56-LN-DT | |||
| 45-RSB-3 | |||
| 33-LZP-3 | |||
| P-917-KS | |||
| 58-ZGN-4 | |||
| 67-JS-TL | |||
| 82-GV-NB | |||
| 66-XX-ZF | |||
| 60-JK-KF | |||
| ZJ-051-V | |||
| 47-GZ-XR | |||
| 07-GD-HL | |||
| 61-LR-XG | |||
| 25-KKR-7 | |||
| 42-HV-PR | |||
| 61-RKL-9 | |||
| 37-JJ-LN | |||
| 45-SH-DD | |||
| GN-524-L | |||
| H-888-LR | |||
| 33-XHX-2 | |||
| 55-ZP-BS | |||
| 07-TXG-3 | |||
| 08-XJ-JZ | |||
| 53-TB-GL | |||
| 33-LB-TN | |||
| 65-LB-LV | |||
| 31-GV-JT | |||
| 61-LVG-4 | |||
| 05-LT-VZ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 48-LPL-4 | 2026-05-16 | |||
| 72-ST-SF | 2026-05-19 | |||
| 46-HG-FG | 2026-05-21 | |||
| 38-LT-XN | 2026-05-16 | |||
| 11-NN-VL | 2026-05-17 | |||
| 29-PK-ZR | 2026-05-22 | |||
| 03-GGZ-6 | 2026-05-14 | |||
| J-796-KX | 2026-04-08 | |||
| 68-LZV-5 | 2026-05-08 | |||
| 48-ZP-DN | 2026-05-02 | |||
| 43-HD-PT | 2026-05-12 | |||
| RS-822-H | 2026-05-02 | |||
| 30-SG-JX | 2026-04-24 | |||
| 43-LR-GN | 2026-03-31 | |||
| 39-TS-RR | 2026-04-18 | |||
| 32-XD-JX | 2026-04-17 | |||
| 00-HZB-9 | 2026-04-01 | |||
| K-239-SG | 2026-04-11 | |||
| 88-GV-XD | 2026-03-31 | |||
| 57-LX-ND | 2026-03-28 | |||
| 21-XRK-8 | 2026-04-14 | |||
| 44-NJ-SF | 2026-03-21 | |||
| 22-PB-VN | 2026-03-27 | |||
| 10-HD-LX | 2024-06-03 | |||
| 12-HP-BL | 2023-02-08 | |||
| 22-HH-LK | 2022-04-01 | |||
| 35-JJ-VS | 2022-04-30 | |||
| 25-JB-GX | 2020-05-29 | |||
| 71-TZ-HK | 2021-05-19 | |||
| 45-LR-GN | 2024-06-06 |