Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.606,-
Nee
2004
2026-05-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mitsubishi Colt met kenteken 01-PG-PD is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 95 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1332 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.8 l/100 km. Met 1.050 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 24 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 02-07-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1332 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1050 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1460 kg |
| Lengte | 3,87 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-07-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-07-02 |
| APK vervaldatum | 2026-07-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mitsubishi Colt stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Mitsubishi Colt
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
24 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 209.924 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 40 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1259 |
| Periode | 2003-11-27 - 2011-05-13 |
| Aantal geregistreerde auto's | 8463 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 9 |
| Aantal import auto's | 496 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 9 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 4 | 2 | € 3.260,- | |
| 2003 | 4 | 2 | € 3.260,- | |
| 2004 | 1038 | 33 | € 3.220,- | |
| 2004 | 1038 | 33 | € 3.220,- | |
| 2005 | 1708 | 49 | € 14.499,- | € 3.200,- |
| 2005 | 1708 | 49 | € 14.499,- | € 3.200,- |
| 2006 | 1928 | 101 | € 15.018,- | € 3.137,- |
| 2006 | 1928 | 101 | € 15.018,- | € 3.137,- |
| 2007 | 261 | 4 | € 3.514,- | |
| 2007 | 1661 | 86 | € 15.543,- | € 3.094,- |
| 2007 | 1661 | 86 | € 15.543,- | € 3.094,- |
| 2008 | 336 | 15 | € 16.651,- | € 3.231,- |
| 2008 | 1449 | 86 | € 14.894,- | € 2.921,- |
| 2008 | 1449 | 86 | € 14.894,- | € 2.921,- |
| 2009 | 569 | 92 | € 13.330,- | € 2.660,- |
| 2009 | 406 | 31 | € 15.973,- | € 2.444,- |
| 2009 | 569 | 92 | € 13.330,- | € 2.660,- |
| 2010 | 99 | 44 | € 15.017,- | € 2.223,- |
| 2010 | 433 | 18 | € 15.583,- | € 2.451,- |
| 2010 | 99 | 44 | € 15.017,- | € 2.223,- |
| 2011 | 7 | 3 | € 14.917,- | € 1.794,- |
| 2011 | 484 | 23 | € 15.283,- | € 2.247,- |
| 2011 | 7 | 3 | € 14.917,- | € 1.794,- |
| 2012 | 246 | 22 | € 14.848,- | € 2.318,- |
| 2013 | 5 | 1 | € 17.093,- | € 3.694,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 66-HVV-3 | |||
| 85-SX-BF | |||
| 01-SH-DZ | |||
| 17-GRP-6 | |||
| 31-PL-RH | |||
| 57-HNK-6 | |||
| 69-JPT-8 | |||
| 26-KFH-3 | |||
| 99-PJ-RS | |||
| 86-GKR-3 | |||
| 46-PFP-8 | |||
| 42-HRS-8 | |||
| 37-HFK-9 | |||
| 32-SG-VV | |||
| 42-TS-GD | |||
| 34-ZN-FX | |||
| 21-ZL-PS | |||
| 14-GBD-7 | |||
| 58-PKL-3 | |||
| 13-JJX-8 | |||
| 92-KBJ-2 | |||
| 34-JDP-7 | |||
| 85-KLX-1 | |||
| 23-TG-ND | |||
| 27-PL-RH | |||
| 06-TB-NN | |||
| 11-PPX-3 | |||
| 88-GGS-2 | |||
| 53-ZN-LR | |||
| 35-RV-FV |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 4-TTG-17 | 2026-05-21 | |||
| 49-ZG-KG | 2026-05-21 | |||
| 03-HZG-2 | 2026-05-14 | |||
| 04-TR-KL | 2026-05-22 | |||
| 06-KNH-3 | 2026-05-14 | |||
| 12-HJD-3 | 2026-05-07 | |||
| 78-XT-RS | 2026-05-20 | |||
| 35-JDP-7 | 2026-05-04 | |||
| 00-KFB-5 | 2026-05-11 | |||
| 70-JFZ-4 | 2026-05-05 | |||
| 85-GSZ-4 | 2026-05-06 | |||
| 46-HGS-9 | 2026-05-02 | |||
| 87-PGP-3 | 2026-04-29 | |||
| 13-RD-KF | 2026-05-21 | |||
| 27-XT-JG | 2026-04-30 | |||
| 89-KLX-1 | 2026-05-11 | |||
| 61-JDG-5 | 2026-05-12 | |||
| 67-GDB-6 | 2026-05-12 | |||
| 41-XT-JG | 2026-05-08 | |||
| 19-RX-RB | 2026-05-15 | |||
| 23-XF-JR | 2026-05-07 | |||
| 59-PDV-8 | 2026-05-01 | |||
| 61-RN-XD | 2026-05-23 | |||
| 64-NNV-2 | 2026-04-28 | |||
| 12-SV-BB | 2026-05-23 | |||
| 62-RV-DV | 2026-05-22 | |||
| 83-XB-VF | 2026-05-22 | |||
| 30-PZ-DP | 2026-05-22 | |||
| 86-ZR-LF | 2026-05-23 | |||
| 28-RT-GV | 2026-05-14 |