Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.828,-
Nee
2004
2024-11-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fusion met kenteken 01-PF-NH is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 80 pk. De motor heeft een inhoud van 1388 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.5 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.145 kg voor optimale prestaties. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. De volgende APK-keuring staat gepland voor 28-03-2027. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1388 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 80 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (stad) | 8.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.3 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1165 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1605 kg |
| Lengte | 4,15 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,53 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2024-11-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-05-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-05-28 |
| APK vervaldatum | 2027-03-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Fusion MPV
|
Nu te koop
21 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Aantal dagen in bezit: 1458
Aantal dagen in bezit: 14
Aantal dagen in bezit: 982
Aantal dagen in bezit: 12
Aantal dagen in bezit: 535
2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Bandenspanning niet op juiste waarde (4x)
Band onvoldoende profiel
Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm
Dimlicht onjuist afgesteld
Stadslicht werkt niet (goed)
Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt
Band beschadigd
Rem- of parkeerremkabel / buitenkabel ondeugdelijk
Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1167 |
| Periode | 2003-03-29 - 2006-12-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1402 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 17 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 371 | 2 | € 3.427,- | |
| 2003 | 371 | 2 | € 3.427,- | |
| 2004 | 755 | 11 | € 3.327,- | |
| 2004 | 755 | 11 | € 3.327,- | |
| 2005 | 250 | 4 | € 3.190,- | |
| 2005 | 250 | 4 | € 3.190,- | |
| 2006 | 26 | 0 | € 2.975,- | |
| 2006 | 26 | 0 | € 2.975,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 12-RR-FX | 2026-05-10 | |||
| 29-LR-ZN | 2026-05-06 | |||
| 78-RR-BS | 2026-05-02 | |||
| 16-NR-NK | 2026-05-01 | |||
| 72-PS-GZ | 2026-04-23 | |||
| 26-NS-KF | 2026-04-20 | |||
| 71-RR-TX | 2026-04-16 | |||
| 09-NR-LG | 2026-04-20 | |||
| 87-NT-JT | 2026-04-16 | |||
| 95-NL-JP | 2026-04-16 | |||
| 86-NT-JT | 2026-04-11 | |||
| 14-NL-GG | 2026-04-11 | |||
| 49-NZ-KX | 2026-04-20 | |||
| 51-NX-DH | 2026-04-11 | |||
| 09-NL-RD | 2026-04-23 | |||
| 04-PF-BN | 2026-04-02 | |||
| 33-RF-LL | 2026-05-07 | |||
| 02-NN-JG | 2026-05-03 | |||
| 14-PG-GH | 2026-04-28 | |||
| 54-PB-ND | 2026-04-21 | |||
| 33-ND-JN | 2026-03-25 | |||
| 45-RL-GP | 2026-03-23 | |||
| 82-NX-JF | 2026-04-17 | |||
| 06-NZ-PF | 2026-03-22 | |||
| 69-SK-VP | 2026-03-15 | |||
| 83-NS-NK | 2026-03-19 | |||
| 74-NV-JF | 2026-03-14 | |||
| 14-RK-GZ | 2026-03-11 | |||
| 41-NP-ZJ | 2026-04-18 | |||
| 53-NT-RL | 2026-03-06 |