Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo S40 met kenteken 01-NZR-6 is op kenteken gezet in 2011. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Volvo was € 32.714. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 146 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1999 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.6 l/100 km. Met 1.367 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig moet over 483 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 146 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1367 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1850 kg |
| Lengte | 4,48 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Eerste registratie | 2011-01-07 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2011-01-07 |
| APK vervaldatum | 2025-01-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo S40 sedan
|
Nu te koop
6 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2011
€ 4.974 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.945 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Volvo S40
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 10 maandenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2011 | € 4.974,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2011 | 232.290 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2011 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1213 |
| Periode | 2006-05-30 - 2013-01-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 525 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 9 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 35 | 0 | € 31.967,- | € 7.672,- |
| 2006 | 35 | 0 | € 31.967,- | € 7.672,- |
| 2007 | 97 | 2 | € 33.575,- | € 8.029,- |
| 2007 | 97 | 2 | € 33.575,- | € 8.029,- |
| 2008 | 60 | 1 | € 33.563,- | € 7.725,- |
| 2008 | 60 | 1 | € 33.563,- | € 7.725,- |
| 2009 | 39 | 0 | € 33.557,- | € 7.471,- |
| 2009 | 39 | 0 | € 33.557,- | € 7.471,- |
| 2010 | 138 | 2 | € 31.656,- | € 6.584,- |
| 2010 | 138 | 2 | € 31.656,- | € 6.584,- |
| 2011 | 81 | 3 | € 29.969,- | € 6.461,- |
| 2011 | 81 | 3 | € 29.969,- | € 6.461,- |
| 2012 | 74 | 1 | € 28.499,- | € 7.467,- |
| 2012 | 74 | 1 | € 28.499,- | € 7.467,- |
| 2013 | 1 | 0 | € 29.987,- | € 9.247,- |
| 2013 | 1 | 0 | € 29.987,- | € 9.247,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 29-SZF-1 | 2026-05-14 | |||
| 21-JDZ-5 | 2026-05-06 | |||
| 64-HXL-7 | 2026-04-25 | |||
| 71-SJP-1 | 2026-04-28 | |||
| 10-XL-BG | 2026-05-04 | |||
| 08-SZS-4 | 2026-04-27 | |||
| 17-GJK-4 | 2026-04-26 | |||
| 04-XPG-3 | 2026-05-21 | |||
| 60-XL-PV | 2026-04-01 | |||
| 67-XS-LR | 2026-03-27 | |||
| 41-LZR-3 | 2026-03-10 | |||
| JP-809-S | 2026-03-23 | |||
| 09-ZPF-9 | 2026-03-23 | |||
| 37-JFS-3 | 2026-03-18 | |||
| 92-LHX-3 | 2026-03-06 | |||
| 41-XRG-5 | 2021-02-17 | |||
| 59-JKZ-2 | 2024-05-22 | |||
| 48-HXP-7 | 2023-08-29 | |||
| 49-LHD-9 | 2020-07-22 | |||
| 79-GXP-4 | 2022-03-24 | |||
| 22-RVZ-8 | 2021-01-27 | |||
| 65-ZP-VJ | 2023-10-18 | |||
| 37-NZD-9 | 2021-04-15 | |||
| 93-PKB-7 | 2024-03-10 | |||
| 59-LXS-8 | 2026-03-07 | |||
| 87-TZ-VG | 2023-01-31 | |||
| 45-JKT-7 | 2024-07-23 | |||
| 50-SBZ-1 | 2025-09-02 | |||
| 62-ZL-DV | 2021-11-26 | |||
| 24-NKS-1 | 2023-01-15 |