Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 206 met kenteken 01-JB-NK is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 75 pk. De motor heeft een inhoud van 1360 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.025 kg voor optimale prestaties. De APK is geldig tot 09-12-2024. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1360 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1115 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1450 kg |
| Lengte | 3,82 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Eerste registratie | 2002-02-28 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2002-02-28 |
| APK vervaldatum | 2024-12-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot 206 hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 206
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
4 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 2 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 222.971 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 34 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1020 |
| Periode | 1998-06-30 - 2009-07-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 24270 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 1214 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 165 | 10 | € 2.514,- | |
| 1998 | 165 | 10 | € 2.514,- | |
| 1999 | 1762 | 75 | € 2.688,- | |
| 1999 | 221 | 8 | € 3.155,- | |
| 1999 | 1762 | 75 | € 2.688,- | |
| 2000 | 530 | 18 | € 3.332,- | |
| 2000 | 3458 | 106 | € 2.772,- | |
| 2000 | 3458 | 106 | € 2.772,- | |
| 2001 | 608 | 18 | € 3.407,- | |
| 2001 | 3303 | 115 | € 11.008,- | € 2.793,- |
| 2001 | 3304 | 116 | € 11.008,- | € 2.793,- |
| 2002 | 2862 | 126 | € 2.925,- | |
| 2002 | 2862 | 126 | € 2.925,- | |
| 2002 | 556 | 23 | € 3.497,- | |
| 2003 | 2570 | 150 | € 20.946,- | € 3.034,- |
| 2003 | 2570 | 150 | € 20.946,- | € 3.034,- |
| 2003 | 491 | 22 | € 23.573,- | € 3.671,- |
| 2004 | 2825 | 174 | € 13.393,- | € 2.840,- |
| 2004 | 2825 | 174 | € 13.393,- | € 2.841,- |
| 2004 | 419 | 33 | € 3.656,- | |
| 2005 | 2295 | 170 | € 15.463,- | € 3.078,- |
| 2005 | 2295 | 170 | € 15.463,- | € 3.078,- |
| 2005 | 263 | 20 | € 17.884,- | € 3.717,- |
| 2006 | 1631 | 136 | € 15.489,- | € 3.063,- |
| 2006 | 1631 | 136 | € 15.489,- | € 3.063,- |
| 2006 | 21 | 0 | € 20.386,- | € 4.514,- |
| 2007 | 1263 | 72 | € 14.177,- | € 2.824,- |
| 2007 | 1263 | 72 | € 14.177,- | € 2.824,- |
| 2008 | 1599 | 47 | € 13.421,- | € 2.730,- |
| 2008 | 1599 | 47 | € 13.421,- | € 2.730,- |
| 2009 | 536 | 32 | € 13.254,- | € 2.592,- |
| 2009 | 536 | 32 | € 13.254,- | € 2.592,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 73-HX-SB | |||
| 90-GP-FK | |||
| 75-LF-PR | |||
| 65HFNR | |||
| GD-101-R | |||
| 15-PT-FX | |||
| 20-NP-RV | |||
| 29-PD-ZS | |||
| 06-SR-XK | |||
| 55-LJ-HH | |||
| 75-RG-TL | |||
| 96-JP-ZR | |||
| 99-FH-VG | |||
| 17-PF-ZV | |||
| 46-LG-HH | |||
| 08-PG-PN | |||
| 90-GJ-ZP | |||
| 30-SV-RJ | |||
| XZ-DP-85 | |||
| 15-JN-SG | |||
| 63-RF-ZK | |||
| 34-PHP-4 | |||
| 26-TF-KR | |||
| 09-PV-BJ | |||
| 99-TN-TT | |||
| 94-GZB-8 | |||
| 48-HV-XL | |||
| 90-RN-SZ | |||
| SB-523-J | |||
| 28-HJ-KP |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 18-GFX-5 | 2026-05-19 | |||
| 89-HSB-2 | 2026-05-21 | |||
| 81-SN-NL | 2026-05-17 | |||
| XG-DX-17 | 2026-05-16 | |||
| 12-HVP-7 | 2026-05-21 | |||
| 79-NT-FJ | 2026-05-20 | |||
| 04-ZL-DP | 2026-05-18 | |||
| 55-SJ-NZ | 2026-05-19 | |||
| 29-HGK-5 | 2026-05-13 | |||
| 18-HNX-5 | 2026-05-15 | |||
| GK-887-R | 2026-05-19 | |||
| TF-682-R | 2026-05-15 | |||
| 47-JP-GD | 2026-05-16 | |||
| 17-XK-HS | 2026-05-19 | |||
| 13-NF-FS | 2026-05-14 | |||
| 57-NF-TS | 2026-05-15 | |||
| 62-NT-GN | 2026-05-14 | |||
| 09-JJ-ZP | 2026-05-21 | |||
| 52-RL-RT | 2026-05-12 | |||
| 41-HN-XT | 2026-05-17 | |||
| 35-PD-VB | 2026-05-19 | |||
| 79-GGL-8 | 2026-05-16 | |||
| 18-PZ-JZ | 2026-05-12 | |||
| 99-DV-LJ | 2026-05-13 | |||
| 36-FS-TP | 2026-05-07 | |||
| 36-LLJ-8 | 2026-05-06 | |||
| 22-LP-PH | 2026-05-06 | |||
| 15-RS-FG | 2026-05-05 | |||
| 95-FR-BL | 2026-05-05 | |||
| 32-NB-FL | 2026-05-07 |