Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.383,-
Nee
2002
2024-04-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mitsubishi Space Star met kenteken 01-HV-DX is op kenteken gezet in 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 98 pk. Dit model beschikt over een 1584 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.2 l/100 km. Dankzij 1.280 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 770 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 23-01-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1584 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 98 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1336 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1690 kg |
| Lengte | 4,03 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2024-04-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-01-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-01-03 |
| APK vervaldatum | 2027-01-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mitsubishi Space Star MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 2.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.048 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Mitsubishi Space Star
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
10 dagenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 2.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 167.876 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1360 |
| Periode | 2001-05-21 - 2007-01-11 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1178 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 16 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 935 | 5 | € 3.607,- | |
| 2001 | 234 | 1 | € 4.353,- | |
| 2001 | 935 | 5 | € 3.607,- | |
| 2002 | 240 | 5 | € 4.541,- | |
| 2002 | 1 | 0 | € 4.354,- | |
| 2002 | 1589 | 6 | € 3.829,- | |
| 2003 | 1573 | 1 | € 3.860,- | |
| 2003 | 1573 | 1 | € 3.860,- | |
| 2003 | 273 | 4 | € 4.617,- | |
| 2004 | 1608 | 7 | € 3.707,- | |
| 2004 | 258 | 2 | € 4.374,- | |
| 2004 | 1608 | 7 | € 3.707,- | |
| 2005 | 608 | 6 | € 4.043,- | |
| 2005 | 148 | 4 | € 21.009,- | € 4.656,- |
| 2005 | 608 | 6 | € 4.043,- | |
| 2006 | 24 | 0 | € 5.086,- | |
| 2006 | 15 | 0 | € 4.124,- | |
| 2006 | 15 | 0 | € 4.124,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 5.358,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 18-JL-XZ | |||
| 40-JJ-GL | |||
| 11-JK-SL | |||
| 92-NZ-HD | |||
| 96-JF-LH | |||
| 02-LZ-GR | |||
| 29-HF-ST | |||
| 71-PF-HX | |||
| 29-HX-TK | |||
| 64-RD-DG | |||
| 97-HX-GZ | |||
| 40-PL-ZN | |||
| 98-PB-KX | |||
| 11-PN-SX | |||
| 47-JD-GH | |||
| 90-HJ-PG | |||
| 54-NL-GK | |||
| 35-PL-XG | |||
| 83-LP-RX | |||
| 01-JS-ND | |||
| 04-RK-PR | |||
| 01-LZ-RL | |||
| 62-HS-LV | |||
| 58-JH-TF | |||
| 13-LX-SB | |||
| 78-RV-ZS | |||
| 70-RV-TZ | |||
| 46-ND-FS | |||
| 97-NK-LP | |||
| 04-RT-SB |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 14-JV-FS | 2026-05-18 | |||
| 66-RL-VH | 2026-05-16 | |||
| 07-HT-KB | 2026-05-18 | |||
| 09-PH-HN | 2026-05-17 | |||
| 63-LL-SP | 2026-05-19 | |||
| 90-PH-HL | 2026-05-20 | |||
| 01-RX-DL | 2026-05-18 | |||
| 03-PZ-NH | 2026-05-18 | |||
| 85-HP-TH | 2026-05-18 | |||
| 65-PF-ZH | 2026-05-21 | |||
| 86-JB-RL | 2026-05-18 | |||
| 40-PF-BT | 2026-05-21 | |||
| 56-NJ-NF | 2026-05-15 | |||
| 10-PT-XK | 2026-05-07 | |||
| 60-PD-RZ | 2026-05-11 | |||
| 28-LK-DV | 2026-05-05 | |||
| 02-LB-BT | 2026-05-13 | |||
| 38-PG-SP | 2026-05-07 | |||
| 03-JV-DP | 2026-05-07 | |||
| 37-LK-PG | 2026-04-28 | |||
| 84-LP-RX | 2026-05-13 | |||
| 83-LN-NK | 2026-04-28 | |||
| 93-NZ-JT | 2026-05-04 | |||
| 58-HG-VZ | 2026-04-24 | |||
| 11-JN-GR | 2026-05-06 | |||
| 77-NV-PG | 2026-05-04 | |||
| 11-LR-NS | 2026-05-04 | |||
| 83-PJ-KF | 2026-05-19 | |||
| 03-LR-NS | 2026-05-11 | |||
| 48-PK-PF | 2026-05-08 |