Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 2.299,-
Nee
2000
2025-01-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën Saxo met kenteken 01-GH-RL is op kenteken gezet in 2000. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 75 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1360 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.2 l/100 km. Met 915 kg behoort deze auto tot de lichtere klasse. Dit voertuig is al 489 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 1249 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1360 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1036 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1340 kg |
| Lengte | 3,74 m |
| Breedte | 1,62 m |
| Hoogte | 1,37 m |
| Wielbasis | 2,39 m |
| Tenaamstelling | 2025-01-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-11-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-11-27 |
| APK vervaldatum | 2022-12-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2021 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Citroën Saxo hatchback
|
Nu te koop
1 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 899 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroën Saxo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
4 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 4 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1006 |
| Periode | 2000-10-14 - 2001-09-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 99 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 32 | 0 | € 2.322,- | |
| 2000 | 32 | 0 | € 2.322,- | |
| 2001 | 67 | 0 | € 2.302,- | |
| 2001 | 67 | 0 | € 2.302,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 76-GK-RB |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 18-GK-VS | 2026-03-24 | |||
| 95-GN-ZN | 2020-11-07 | |||
| 59-GG-SR | 2023-02-10 | |||
| 03-GS-HR | 2023-06-04 | |||
| 63-GP-PH | 2024-06-17 | |||
| 74-GK-KH | 2021-02-17 | |||
| 90GHHX | 2020-11-09 | |||
| 75-GT-BN | 2021-11-14 | |||
| 34-GR-XX | 2021-04-06 | |||
| 01-GG-KZ | 2021-12-01 | |||
| 96-GR-TZ | 2022-01-01 | |||
| 33-GH-SL | 2021-05-21 | |||
| 99GGKX | 2020-12-27 | |||
| 58-GP-VK | 2022-03-19 | |||
| 50-GP-KG | 2025-01-11 | |||
| 29-GR-SP | 2024-07-29 | |||
| 27gjks | 2020-07-31 | |||
| 79-GN-XH | 2022-01-17 | |||
| 15-GL-HN | 2022-08-04 | |||
| 30-GL-NL | 2024-02-12 | |||
| 83-GJ-GP | 2024-08-01 | |||
| 96-GR-LK | 2022-07-04 | |||
| 74GNXH | 2022-03-22 | |||
| 63-GL-TX | 2025-11-23 | |||
| 39GPGF | 2020-08-31 | |||
| 56GPVK | 2021-06-12 | |||
| 21-GG-XH | 2026-01-20 | |||
| 02-GL-XT | 2025-12-11 | |||
| 31-GN-JD | 2025-12-30 | |||
| 06-GH-ZJ | 2024-01-30 |