Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 323F met kenteken 01-FT-LL is afkomstig uit het bouwjaar 2000. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 88 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1498 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.5 liter per 100 km. Met 1.150 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De APK is geldig tot 16-08-2024. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 89 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1255 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1590 kg |
| Lengte | 4,20 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Eerste registratie | 2000-07-11 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2000-07-11 |
| APK vervaldatum | 2024-08-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 323F hatchback
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 1.350 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.099 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Mazda 323F
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 9 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 1.350,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 223.022 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1397 |
| Periode | 1998-07-29 - 2002-09-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1471 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 25 | 0 | € 3.605,- | |
| 1998 | 117 | 0 | € 3.321,- | |
| 1998 | 117 | 0 | € 3.321,- | |
| 1999 | 85 | 2 | € 3.822,- | |
| 1999 | 462 | 3 | € 3.435,- | |
| 1999 | 461 | 2 | € 3.435,- | |
| 2000 | 92 | 1 | € 4.005,- | |
| 2000 | 630 | 0 | € 3.580,- | |
| 2000 | 630 | 0 | € 3.580,- | |
| 2001 | 258 | 0 | € 3.406,- | |
| 2001 | 258 | 0 | € 3.406,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.434,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.434,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 24-GJ-TX | 2026-05-15 | |||
| XL-GL-56 | 2026-05-11 | |||
| 45-DB-JL | 2026-04-25 | |||
| 20-GK-JX | 2026-04-18 | |||
| 59-GH-ZH | 2026-04-03 | |||
| 05-HP-JF | 2026-04-09 | |||
| 23-GL-HL | 2026-03-19 | |||
| 27-FT-PD | 2026-03-17 | |||
| 26-GB-BZ | 2026-03-12 | |||
| 31-GG-NG | 2026-03-28 | |||
| 49-GJ-PJ | 2026-03-14 | |||
| 15FBBZ | 2022-11-10 | |||
| 94-DX-FR | 2021-11-13 | |||
| 62-GH-ZH | 2025-03-30 | |||
| 66-GD-RZ | 2020-11-14 | |||
| 46GKKF | 2021-01-28 | |||
| XZNL44 | 2020-05-06 | |||
| 70HBBV | 2020-07-15 | |||
| 41-DX-KZ | 2023-03-21 | |||
| 45-FJ-DH | 2023-07-19 | |||
| 59-GL-HK | 2023-06-13 | |||
| 34-GK-JZ | 2020-11-16 | |||
| XT-XN-44 | 2024-02-26 | |||
| 44-GV-RL | 2024-04-06 | |||
| ZL-GP-16 | 2020-11-21 | |||
| ZGXB16 | 2021-04-05 | |||
| XN-PN-23 | 2021-02-09 | |||
| 27-FX-BJ | 2023-07-14 | |||
| 84-GK-JZ | 2022-02-16 | |||
| 81-DJ-SX | 2020-06-02 |