Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 27.420
€ 5.410,-
Nee
2009
2025-06-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MINI Clubman met kenteken 00-JKZ-5 is afkomstig uit het bouwjaar 2009. Destijds had deze MINI een catalogusprijs van € 27.420 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 95 pk. Dit model beschikt over een 1397 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.4 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.215 kg voor optimale prestaties. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 56 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1397 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1215 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1640 kg |
| Lengte | 3,94 m |
| Breedte | 1,68 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,55 m |
| Tenaamstelling | 2025-06-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-06-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-06-26 |
| APK vervaldatum | 2026-07-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MINI Clubman stationwagen
|
Nu te koop
18 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 4.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.800 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
MINI Clubman
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
11 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 4.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 200.837 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 15 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 810 |
| Periode | 2009-01-20 - 2011-01-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 392 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 77 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 20% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 15 | 4 | € 27.916,- | € 5.761,- |
| 2009 | 234 | 61 | € 23.958,- | € 3.720,- |
| 2009 | 234 | 61 | € 23.958,- | € 3.720,- |
| 2010 | 4 | 0 | € 26.887,- | € 5.311,- |
| 2010 | 154 | 15 | € 22.984,- | € 3.660,- |
| 2010 | 154 | 15 | € 22.984,- | € 3.660,- |
| 2011 | 4 | 1 | € 22.614,- | € 3.347,- |
| 2011 | 4 | 1 | € 22.614,- | € 3.347,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 91-KNT-2 | 2026-05-09 | |||
| P-095-NG | 2026-04-28 | |||
| 35-JXH-4 | 2026-05-08 | |||
| 48-JZK-3 | 2026-05-21 | |||
| R-357-TG | 2026-05-19 | |||
| 36-JHG-8 | 2026-05-12 | |||
| 48-JZR-1 | 2026-05-07 | |||
| 14-PHD-7 | 2026-05-04 | |||
| P-232-BF | 2026-03-28 | |||
| 97-NJD-2 | 2026-04-12 | |||
| K-914-PN | 2026-03-18 | |||
| NK-864-T | 2026-03-10 | |||
| 14-JFK-9 | 2026-03-12 | |||
| 95-ZLV-8 | 2026-02-24 | |||
| 10-KPP-2 | 2023-12-28 | |||
| 53-KPP-2 | 2022-08-14 | |||
| 48-KBR-7 | 2023-06-16 | |||
| 33-JVX-9 | 2022-01-29 | |||
| 71-PTH-4 | 2024-04-29 | |||
| 63-KNT-2 | 2024-07-20 | |||
| 33-KNT-2 | 2021-09-25 | |||
| 81-KLJ-1 | 2024-02-26 | |||
| 24-KPP-2 | 2023-06-21 | |||
| 85-JSB-5 | 2025-02-05 | |||
| 58-JPN-4 | 2023-03-10 | |||
| 38-JJH-5 | 2023-01-21 | |||
| 54-KTJ-4 | 2025-10-29 | |||
| 34-ZDK-4 | 2023-04-03 | |||
| 86-KTD-5 | 2025-05-25 | |||
| 64-KPP-1 | 2025-09-17 |