Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 57.499
€ 3.187,-
Ja, 2019
2018
2026-04-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW 2-serie Active Tourer met kenteken ZR-086-P is afkomstig uit het bouwjaar 2018. Dit voertuig is in juli 2019 geïmporteerd naar Nederland. Destijds had deze BMW een catalogusprijs van € 57.499 inclusief BTW en BPM. De motor levert een vermogen van 136 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1499 cm³ en de auto heeft 3 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 202 km/h. Dit model heeft een gewicht van 1.735 kg. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 367 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 14.200.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1499 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 136 pk |
| Vermogen continue (elektrisch) | 38 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 89 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1735 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2180 kg |
| Lengte | 4,35 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-08-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2019-07-18 |
| APK vervaldatum | 2027-05-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 44 verkoopprijzen en 12 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 100 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
BMW 2-serie Active Tourer stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 17.445 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 18.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW 2-serie Active Tourer
Geïmporteerd naar Nederland
Na 11 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
5 dagenHuidige eigenaar
1 maand12 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 17.445,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 88.711 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 31 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 498 |
| Periode | 2018-05-29 - 2022-03-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1989 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 118 |
| Aantal import auto's | 955 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 118 |
| Import percentage | 48% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 535 | 248 | € 49.909,- | € 2.557,- |
| 2019 | 856 | 429 | € 50.818,- | € 1.749,- |
| 2020 | 423 | 203 | € 50.586,- | € 1.120,- |
| 2021 | 158 | 74 | € 51.276,- | € 883,- |
| 2022 | 17 | 1 | € 53.454,- | € 1.095,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| P-913-RV | |||
| P-716-FR | |||
| T-203-LT | |||
| HGL-29-Z | |||
| KFX-26-N | |||
| K-234-JZ | |||
| K-153-GK | |||
| TD-558-B | |||
| T-043-BJ | |||
| G-511-NN | |||
| KBF-83-X | |||
| HLK-03-P | |||
| J-929-PZ | |||
| H-006-BP | |||
| K-966-SB | |||
| P-690-RT | |||
| GBV-21-D | |||
| R-757-KV | |||
| HXT-30-L | |||
| KHJ-07-H | |||
| R-627-BH | |||
| R-199-VN | |||
| T-741-VL | |||
| N-771-SG | |||
| KDB-48-S | |||
| KBG-01-J | |||
| L-517-XV | |||
| KBG-02-H | |||
| KBN-12-B | |||
| K-726-RZ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| P-706-DP | 2026-05-21 | |||
| X-417-BK | 2026-05-08 | |||
| K-171-JG | 2026-05-02 | |||
| P-449-JF | 2026-05-15 | |||
| JKX-85-J | 2026-04-21 | |||
| L-864-JP | 2026-04-17 | |||
| K-941-SJ | 2026-05-21 | |||
| Z-959-BJ | 2026-05-11 | |||
| TL-193-H | 2026-05-14 | |||
| KGD-51-V | 2026-05-14 | |||
| K-592-FS | 2026-05-12 | |||
| KDG-10-V | 2026-05-11 | |||
| T-373-NT | 2026-04-21 | |||
| N-964-GN | 2026-05-08 | |||
| GSP-06-P | 2026-04-11 | |||
| L-620-GJ | 2026-05-08 | |||
| P-010-GB | 2026-05-08 | |||
| KDB-49-S | 2026-05-05 | |||
| L-961-TS | 2026-04-30 | |||
| GKK-78-Z | 2026-04-30 | |||
| L-101-RR | 2026-04-29 | |||
| HDT-20-V | 2026-04-29 | |||
| KGH-33-R | 2026-04-28 | |||
| R-248-DX | 2026-04-26 | |||
| SZ-137-Z | 2026-04-04 | |||
| G-296-HP | 2026-04-03 | |||
| R-164-VZ | 2026-04-20 | |||
| K-644-FX | 2026-04-20 | |||
| HRB-90-D | 2026-03-28 | |||
| HPB-78-Z | 2026-04-01 |