Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.022,-
Ja, 2024
2009
2026-04-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Tiguan met kenteken Z-749-DT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009. Dit voertuig is in maart 2024 geïmporteerd naar Nederland. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 200 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1984 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 210 km/h. Dankzij 1.662 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 52 dagen in bezit. De APK is geldig tot 19-02-2027. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 200 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1662 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2210 kg |
| Lengte | 4,55 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,71 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-04-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2024-03-31 |
| APK vervaldatum | 2027-02-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Tiguan stationwagen
|
Nu te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 5.885 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.495 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Tiguan
Geïmporteerd naar Nederland
Na 14 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
1 maand3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 5.885,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 212.348 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 772 |
| Periode | 2008-04-21 - 2010-03-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 197 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 78 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 40% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 235 | 86 | € 51.449,- | € 10.424,- |
| 2008 | 77 | 28 | € 46.245,- | € 9.140,- |
| 2008 | 77 | 28 | € 46.245,- | € 9.140,- |
| 2009 | 363 | 166 | € 54.375,- | € 10.460,- |
| 2009 | 117 | 49 | € 47.647,- | € 8.253,- |
| 2009 | 117 | 49 | € 47.647,- | € 8.253,- |
| 2010 | 115 | 49 | € 54.838,- | € 9.942,- |
| 2010 | 3 | 1 | € 47.079,- | € 7.336,- |
| 2010 | 3 | 1 | € 47.079,- | € 7.336,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| RH-579-R | 2026-04-30 | |||
| 59-KTK-3 | 2026-04-28 | |||
| 08-SJN-4 | 2026-05-02 | |||
| KN-274-P | 2026-04-21 | |||
| 09-GKV-2 | 2026-04-19 | |||
| 09-GTD-4 | 2026-04-03 | |||
| T-328-VH | 2026-04-12 | |||
| 7-SFH-38 | 2026-04-10 | |||
| XR-616-J | 2026-04-10 | |||
| 2-KVN-07 | 2026-03-20 | |||
| 86-LBN-3 | 2026-03-28 | |||
| P-823-ZG | 2026-03-19 | |||
| 52-GBS-1 | 2026-03-21 | |||
| 58-HKZ-8 | 2026-03-13 | |||
| H-771-XL | 2026-03-28 | |||
| XN-898-N | 2026-03-23 | |||
| HBR-53-N | 2026-03-16 | |||
| 33-HJP-7 | 2026-03-11 | |||
| 99-GXH-3 | 2026-03-08 | |||
| 67-JZH-3 | 2024-08-17 | |||
| 25-HJP-5 | 2026-02-14 | |||
| G-816-HT | 2024-09-04 | |||
| 44-HJK-8 | 2024-03-04 | |||
| 22-NVK-1 | 2025-04-27 | |||
| H-290-TG | 2025-10-18 | |||
| Z-109-LB | 2025-09-23 | |||
| N-073-ZF | 2026-01-28 | |||
| 30-HKL-6 | 2026-01-16 | |||
| 84-RBF-2 | 2025-06-07 | |||
| 9-KVJ-31 | 2024-03-12 |