Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 23.505
€ 5.779,-
Nee
2015
2025-09-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën Berlingo met kenteken VS-270-B is op kenteken gezet in 2015. Destijds had deze Citroën een catalogusprijs van € 23.505 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 75 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1560 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.3 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.367 kg. Dit voertuig is al 252 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 23-05-2027. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1560 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 4.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1367 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1940 kg |
| Lengte | 4,38 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,86 m |
| Wielbasis | 2,73 m |
| Tenaamstelling | 2025-09-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2015-10-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2015-10-30 |
| APK vervaldatum | 2027-05-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Citroën Berlingo gesloten opbouw
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2015
€ 6.800 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.800 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroën Berlingo
Eigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
8 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2015 | € 6.800,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2015 | 164.188 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 890 |
| Periode | 2015-06-27 - 2019-06-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1783 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 151 | 0 | € 23.781,- | € 5.844,- |
| 2015 | 151 | 0 | € 23.781,- | € 5.844,- |
| 2016 | 556 | 1 | € 23.726,- | € 5.831,- |
| 2016 | 556 | 1 | € 23.726,- | € 5.831,- |
| 2017 | 613 | 2 | € 24.083,- | € 5.916,- |
| 2017 | 613 | 2 | € 24.056,- | € 5.910,- |
| 2018 | 433 | 0 | € 24.492,- | € 6.025,- |
| 2018 | 433 | 0 | € 24.492,- | € 6.025,- |
| 2019 | 30 | 0 | € 24.087,- | € 5.930,- |
| 2019 | 30 | 0 | € 24.087,- | € 5.930,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| VZ-036-S | |||
| V-262-HB | |||
| V-976-RL | |||
| VX-650-N | |||
| V-458-PZ | |||
| V-094-BB | |||
| VT-689-S | |||
| V-530-NV | |||
| VR-808-B | |||
| V-662-LJ | |||
| VS-272-B | |||
| V-693-TL | |||
| V-263-HB | |||
| VZ-506-Z | |||
| V-913-PF | |||
| V-497-LT | |||
| VZ-001-N | |||
| V-614-VG | |||
| V-888-PP | |||
| VT-416-P | |||
| VR-019-F | |||
| V-017-NP | |||
| V-057-KP | |||
| V-261-HB | |||
| V-739-FB | |||
| VV-697-R | |||
| V-462-LZ | |||
| V-271-RK | |||
| V-542-HL | |||
| V-262-RK |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VV-876-F | 2026-05-19 | |||
| V-129-FN | 2026-05-11 | |||
| V-386-GV | 2026-05-12 | |||
| V-990-KG | 2026-05-07 | |||
| VS-114-T | 2026-04-17 | |||
| V-690-PK | 2026-04-18 | |||
| VR-047-J | 2026-04-21 | |||
| VZ-621-V | 2026-05-18 | |||
| V-715-LP | 2026-04-13 | |||
| V-309-JG | 2026-04-21 | |||
| VX-771-D | 2026-04-13 | |||
| V-661-LR | 2026-04-07 | |||
| V-894-JT | 2026-05-01 | |||
| V-808-GJ | 2026-03-31 | |||
| V-165-DS | 2026-04-09 | |||
| V-934-JG | 2026-04-01 | |||
| V-631-PD | 2026-03-16 | |||
| VR-310-H | 2026-03-31 | |||
| V-094-GN | 2026-03-24 | |||
| V-264-RK | 2026-03-24 | |||
| VX-344-B | 2026-03-10 | |||
| V-080-JT | 2026-03-07 | |||
| V-337-PB | 2026-03-11 | |||
| V-542-PR | 2026-03-05 | |||
| V-984-RL | 2026-03-04 | |||
| VX-284-K | 2026-03-13 | |||
| V-146-HZ | 2026-02-24 | |||
| VS-101-D | 2026-03-05 | |||
| VZ-670-J | 2020-08-25 | |||
| VZ-038-B | 2023-02-21 |