Kenteken check VFF-60-R

Volkswagen Caddy Modified Partition Wall

NL
VFF-60-R
Carscanner Score
7.5
7.5

Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

10k tot 12k

Catalogusprijs

€ 35.869

BPM

€ 8.729,-

Laatste prijs

€ xx.xxx,-

Import

Nee

Bouwjaar

2020

Tenaamstelling

06 nov 2024

Laatste kmstand

xx.xxx km

Premium

Bekijk wat deze Volkswagen Caddy Modified Partition Wall écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Eigenarenhistorie
Rapport VFF-60-R
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Eigenarenhistorie

Specificaties

Merk & type
Volkswagen Caddy Modified Partition Wall
Transmissie
Handgeschakeld
Brandstof
Diesel
Topsnelheid
172 km/u

Deze Volkswagen Caddy Modified Partition Wall met kenteken VFF-60-R is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2020. De nieuwwaarde van deze Volkswagen bedroeg € 35.869. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 102 pk. Dit model beschikt over een 1968 cc motor met 4 cilinders. De topsnelheid van deze Caddy Modified Partition Wall bedraagt 172 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.9 liter per 100 km. Met een massa van 1.580 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 688 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 05-11-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 11.700.

Brandstof Diesel
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.968 cm³
Vermogen 102 pk (75 kW)
Versnellingen 5
Transmissie Handgeschakeld
Brandstof Diesel
Verbruik (WLTP) 5.9 l/100 km
Verbruik (gecombineerd) 4.8 l/100 km
CO₂-uitstoot 154
Milieuclassificatie 6
Carrosserie Overig
Aantal zitplaatsen / deuren 2 / 3
Lengte × breedte × hoogte 4,88 × 1,79 × 1,87 m
Wielbasis 3,01 m
Rijklaar gewicht 1.580 kg
Technische max. massa voertuig 2.319 kg
Tenaamstelling 06 nov 2024 ↓
Eerste registratie 06 feb 2020
Eerste toelating in Nederland 06 feb 2020
APK vervaldatum 05 nov 2026 ↓
Laatste RDW kilometerstand registratie in 2025 ↓
Gebruikt als taxi nee

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 12.300

Bij een handelaar

€ 11.700

Bij een particulier

€ 11.100

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 9.900

Particuliere verkoop

€ 11.100

Verwachte statijd

28 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 623 per maand
PER MAAND
Brandstof € 159
Motorrijtuigenbelasting € 140
Verzekering (WA) € 128
Onderhoud & reparatie € 106
Afschrijving € 75
Banden € 16

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoopgeschiedenis

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 30 dagen
Bron 2 bronnen
Bekijk de volledige verkoopgeschiedenis
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 10 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

Eigenaren

2 recente eigenaren

  • 06 feb 2020

    Eerste registratie

    Volkswagen Caddy Modified Partition Wall

  • 06 feb 2020

    Eigenaar wijziging

    4 jaren
  • 25 sep 2024

    Eigenaar wijziging

    1 maand
  • 06 nov 2024

    Huidige eigenaar

    1 jaar en 10 maanden
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

1 kilometerstand bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

2022
2023
!
2024
2025
APK geldig tot
5 november 2026
Keuringen
4 keuringen
!
Adviespunten
2 punten
31 okt 2025
Goedgekeurd

APK Keuring 2025

om 11:12
Goedgekeurd
5 nov 2024
!Adviespunt
!

APK Keuring 2024

om 13:07
!Adviespunt
Remmen
Bewegingsmogelijkheden remonderdeel beperkt (2x)
Verlichting
! Dimlicht onjuist afgesteld (2x)
13 dec 2023
Goedgekeurd

APK Keuring 2023

om 16:36
Goedgekeurd
13 dec 2022
Goedgekeurd

APK Keuring 2022

Goedgekeurd

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

Deze Volkswagen Caddy Modified Partition Wall uit 2020 hoeft pas over 1 maand weer naar de keuring: de APK loopt tot 5 november 2026.
Een Volkswagen Caddy Modified Partition Wall uit 2020 zoals VFF-60-R is op dit moment circa € 11.700 waard. Dit is een indicatie, geen taxatie.
De RDW registreert 2 tenaamstellingen voor deze Volkswagen Caddy Modified Partition Wall uit 2020: het aantal keer dat het kenteken op een andere naam is gezet, ook tussen autobedrijven onderling. Bekijk het exacte aantal particuliere en zakelijke eigenaren in het premium rapport
Voor deze Volkswagen Caddy Modified Partition Wall is alleen een kilometerstand bekend uit een eerdere advertentie (7 november 2024). Het premium rapport toont die stand en de tellerstandhistorie.
VFF-60-R is niet geïmporteerd; de eerste toelating op 6 februari 2020 vond in Nederland plaats.
Nee. Er zijn bij de RDW geen terugroepacties bekend voor VFF-60-R.
VFF-60-R staat sinds 6 november 2024 op de huidige naam, inmiddels 1 jaar en 11 maanden.
Volgens de RDW-registratie bedroeg de cataloguswaarde van VFF-60-R € 35.869.

Algemene informatie

Model Volkswagen Caddy Modified Partition Wall gesloten opbouw
Recente marktcijfers bouwjaar 2020
€
Gem. recente vraagprijs € 9.950,-
KM
Gem. recente kilometerstand 183.695 km
#
Recent aangeboden 28 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 3
Gemiddeld aantal dagen in bezit 624 · ± 2 jaar
Productieperiode 24 sep 2019 – 25 nov 2021
Geregistreerde auto's in NL 1.164 waarvan 0 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 0 van 1.164 · 0% waarvan 0 in de laatste 12 maanden

Historie

Volkswagen Caddy Modified Partition Wall gesloten opbouw
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2019 179 registraties · 0 import 179 0 € 33.821,- € 8.242,- Gem. nieuwprijs € 33.821,- · Gem. BPM € 8.242,-
2020 deze auto 936 registraties · 0 import 936 0 € 33.419,- € 8.083,- Gem. nieuwprijs € 33.419,- · Gem. BPM € 8.083,-
2021 49 registraties · 0 import 49 0 € 32.043,- € 7.640,- Gem. nieuwprijs € 32.043,- · Gem. BPM € 7.640,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
VGP-56-K 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VBZ-95-J 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGV-81-G 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGJ-60-S 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VFH-23-J 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDL-56-P 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VFD-93-T 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDZ-40-P 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VBZ-35-L 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VFP-86-G 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDT-59-G 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGX-58-P 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDH-50-B 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGP-74-N 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VBX-99-P 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGT-39-D 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDT-48-P 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VHD-34-J 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VHH-21-Z 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDS-91-N 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDN-34-F 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGX-87-P 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGT-37-D 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGX-53-T 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGN-64-F 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VFP-72-K 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDS-01-N 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGJ-95-F 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VHD-36-J 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDZ-78-Z 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
VGT-39-J 2026-08-18 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VHB-16-H 2026-08-12 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDV-45-J 2026-09-16 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGR-31-G 2026-09-16 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGR-30-G 2026-09-16 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VBZ-39-L 2026-09-11 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VFJ-15-X 2026-09-11 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDS-22-P 2026-09-02 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VFD-25-V 2026-08-28 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGK-70-D 2026-08-28 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDG-89-S 2026-08-28 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGJ-73-B 2026-08-24 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGT-65-V 2026-08-17 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDZ-92-D 2026-08-15 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGJ-23-T 2026-08-10 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VHZ-99-F 2026-08-09 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDS-62-Z 2026-08-06 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VHH-68-D 2026-07-28 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDX-99-S 2026-07-22 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDZ-39-P 2026-08-06 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDG-91-H 2026-07-28 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGJ-28-L 2026-07-17 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VFB-14-Z 2026-07-04 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VFZ-28-K 2026-07-15 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDV-91-S 2026-07-16 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VBZ-94-R 2026-07-13 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VFH-84-L 2025-05-27 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VFJ-08-B 2025-12-29 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDT-64-X 2025-03-31 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDT-05-Z 2024-11-25 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van VFF-60-R delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X