Kenteken check VDX-79-K

Volkswagen Caddy Modified Partition Wall

NL
VDX-79-K
Carscanner Score
7
7

Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

11k tot 14k

Catalogusprijs

€ 26.799

BPM

€ 6.574,-

Laatste prijs

€ xx.xxx,-

Import

Nee

Bouwjaar

2020

Tenaamstelling

17 jan 2025

Laatste kmstand

xx.xxx km

Premium

Bekijk wat deze Volkswagen Caddy Modified Partition Wall écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Eigenarenhistorie
Rapport VDX-79-K
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Eigenarenhistorie

Specificaties

Merk & type
Volkswagen Caddy Modified Partition Wall
Transmissie
Handgeschakeld
Brandstof
Diesel
Topsnelheid
152 km/u

Deze Volkswagen Caddy Modified Partition Wall met kenteken VDX-79-K is op kenteken gezet in 2020. De nieuwwaarde van deze Volkswagen bedroeg € 26.799. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 75 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1968 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 152 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.9 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.480 kg voor optimale prestaties. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 11-12-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 13.200.

Brandstof Diesel
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.968 cm³
Vermogen 75 pk (55 kW)
Versnellingen 5
Transmissie Handgeschakeld
Brandstof Diesel
Verbruik (WLTP) 5.9 l/100 km
Verbruik (gecombineerd) 5.1 l/100 km
CO₂-uitstoot 155
Milieuclassificatie 6
Carrosserie Overig
Aantal zitplaatsen / deuren 2 / 3
Lengte × breedte × hoogte 4,41 × 1,79 × 1,86 m
Wielbasis 2,68 m
Rijklaar gewicht 1.480 kg
Technische max. massa voertuig 2.152 kg
Tenaamstelling 17 jan 2025 ↓
Eerste registratie 24 feb 2020
Eerste toelating in Nederland 24 feb 2020
APK vervaldatum 11 dec 2026 ↓
Laatste RDW kilometerstand registratie in 2025 ↓
Gebruikt als taxi nee
Achterdeuren
Getint warmtewerend glas
Imperiaal
Trekhaak
Warmtewerend glas
Zijstootlijsten
Airconditioning
Bekerhouders
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Elektrisch bedienbare ramen voor
Passagiersstoel
Stuurbekrachtiging
Verstelbaar stuur
Derde remlicht
AUX-aansluiting
Android Auto
Apple CarPlay
Bluetooth
Boordcomputer
Digitale radio
Multimediasysteem
Navigatiesysteem
Radio
Telefoonvoorbereiding
USB-aansluiting
Airbags
Antiblokkeersysteem (ABS)
Bestuurdersairbag
Cruise control
Elektronisch stabiliteitsprogramma (ESP)
Passagiersairbag
Startonderbreker
Tractiecontrole
Centrale vergrendeling
Start/stop systeem

Bekijk de volledige fabrieksopties

Bovenstaande opties zijn afgeleid uit de verkoophistorie. In het Premium Rapport zie je de complete uitvoering en alle fabrieksopties direct van Volkswagen van deze auto.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 13.900

Bij een handelaar

€ 13.200

Bij een particulier

€ 12.600

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 11.200

Particuliere verkoop

€ 12.600

Verwachte statijd

31 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 621 per maand
PER MAAND
Brandstof € 159
Motorrijtuigenbelasting € 128
Verzekering (WA) € 125
Onderhoud & reparatie € 99
Afschrijving € 94
Banden € 16

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoopgeschiedenis

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
30 dec 2024 Prijsverhoging +€ x.xxx
Bekijk de volledige verkoopgeschiedenis
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 10 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

Eigenaren

2 recente eigenaren

  • 24 feb 2020

    Eerste registratie

    Volkswagen Caddy Modified Partition Wall

  • 24 feb 2020

    Eigenaar wijziging

    4 jaren
  • 05 nov 2024

    Eigenaar wijziging

    16 dagen
  • 21 nov 2024

    Eigenaar wijziging

    1 dag
  • 22 nov 2024

    Eigenaar wijziging

    1 maand
  • 17 jan 2025

    Huidige eigenaar

    1 jaar en 8 maanden
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

1 kilometerstand bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

2022
2023
!
2024
2024
!
2025
APK geldig tot
11 december 2026
Keuringen
5 keuringen
!
Adviespunten
3 punten
4 dec 2025
!Adviespunt
!

APK Keuring 2025

om 11:02
!Adviespunt
Verlichting
! Dimlicht onjuist afgesteld (2x)
11 dec 2024
Goedgekeurd

APK Keuring 2024

om 09:27
Goedgekeurd
23 feb 2024
!Adviespunt
!

APK Keuring 2024

om 14:25
!Adviespunt
Xxxxxx & xxxxxx
Xxxx xxxxxxxxxx
Xxxxxxxxxxx
Xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx
Bekijk alle gebreken in het premium rapport
23 feb 2023
Goedgekeurd

APK Keuring 2023

Goedgekeurd
23 feb 2022
Goedgekeurd

APK Keuring 2022

Goedgekeurd

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

De APK van deze Volkswagen Caddy Modified Partition Wall is geldig tot 11 december 2026, dus nog 2 maanden.
Een Volkswagen Caddy Modified Partition Wall uit 2020 zoals VDX-79-K is op dit moment circa € 13.200 waard. Dit is een indicatie, geen taxatie.
Deze Volkswagen Caddy Modified Partition Wall heeft volgens de RDW 2 tenaamstellingen gehad sinds de eerste Nederlandse registratie. Dat aantal telt elke registratiewissel, ook tussen autobedrijven onderling. Bekijk het exacte aantal particuliere en zakelijke eigenaren in het premium rapport
De laatst bekende kilometerstand van deze Volkswagen Caddy Modified Partition Wall komt uit een advertentie van 30 december 2024 en is daardoor niet meer actueel. De stand zelf en de tellerstandhistorie staan in het premium rapport.
Nee, VDX-79-K is geen importauto. De auto is op 24 februari 2020 direct in Nederland op kenteken gezet.
Nee. Er zijn bij de RDW geen terugroepacties bekend voor VDX-79-K.
VDX-79-K staat sinds 17 januari 2025 op de huidige naam, inmiddels 1 jaar en 8 maanden.
De nieuwprijs van VDX-79-K was volgens de RDW € 26.799, inclusief btw en BPM.

Algemene informatie

Model Volkswagen Caddy Modified Partition Wall gesloten opbouw
Recente marktcijfers bouwjaar 2020
€
Gem. recente vraagprijs € 10.474,-
KM
Gem. recente kilometerstand 134.460 km
#
Recent aangeboden 40 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 3
Gemiddeld aantal dagen in bezit 647 · ± 2 jaar
Productieperiode 25 sep 2019 – 20 dec 2021
Geregistreerde auto's in NL 2.441 waarvan 0 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 0 van 2.441 · 0% waarvan 0 in de laatste 12 maanden

Historie

Volkswagen Caddy Modified Partition Wall gesloten opbouw
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2019 337 registraties · 0 import 337 0 € 26.029,- € 6.391,- Gem. nieuwprijs € 26.029,- · Gem. BPM € 6.391,-
2020 deze auto 1.993 registraties · 0 import 1.993 0 € 25.973,- € 6.325,- Gem. nieuwprijs € 25.973,- · Gem. BPM € 6.325,-
2021 111 registraties · 0 import 111 0 € 27.342,- € 6.690,- Gem. nieuwprijs € 27.342,- · Gem. BPM € 6.690,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
VDD-79-R 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGV-64-G 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGV-71-R 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VFL-14-R 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDN-41-F 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VHJ-79-V 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDZ-12-H 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDD-23-F 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGT-49-B 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VHB-62-N 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VBZ-26-L 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGK-62-L 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VHB-87-S 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VBZ-12-V 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VFV-15-Z 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDH-98-J 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGB-58-L 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGJ-87-F 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VFD-60-N 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGG-33-G 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VHX-99-H 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VFF-94-H 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VHH-07-R 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGN-99-L 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDP-49-F 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VBZ-90-L 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGT-54-D 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDS-44-L 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VFX-02-P 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VHL-49-L 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
VGJ-53-N 2026-09-22 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VHJ-25-G 2026-09-17 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGP-88-H 2026-08-17 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGL-02-D 2026-09-02 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDT-31-P 2026-08-17 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDH-94-D 2026-08-28 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGP-57-G 2026-08-26 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDK-61-H 2026-08-24 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGR-08-V 2026-08-24 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VBZ-32-R 2026-08-24 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGP-53-G 2026-08-21 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDT-28-X 2026-08-24 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VHJ-63-T 2026-08-24 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDT-95-G 2026-08-18 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VFH-90-Z 2026-08-14 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDH-33-H 2026-08-12 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGJ-70-B 2026-08-06 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGP-07-B 2026-07-28 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDN-65-J 2026-07-21 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VHG-75-H 2026-08-02 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDK-60-H 2026-07-28 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGK-74-D 2026-07-25 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VBX-06-X 2026-07-08 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGH-17-D 2026-07-20 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGD-99-Z 2026-07-18 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGR-95-R 2026-07-03 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDL-08-J 2026-07-16 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VFF-86-B 2026-07-13 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDT-73-X 2025-09-18 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDP-90-D 2021-07-09 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van VDX-79-K delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X