Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 47.563
€ 11.507,-
Ja, 2026
2024
2026-01-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze FUSO Canter met kenteken V-55-LVK is afkomstig uit het bouwjaar 2024. Dit voertuig is in januari 2026 geïmporteerd naar Nederland. De nieuwwaarde van deze FUSO bedroeg € 47.563. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 150 pk. De motor heeft een inhoud van 2998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 137 km/h. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 2.665 kg. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 21-06-2027. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 32.750.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 6 |
| Rijklaar gewicht | 2665 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3500 kg |
| Lengte | 5,09 m |
| Breedte | 2,10 m |
| Hoogte | 2,20 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2024-06-21 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-01-15 |
| APK vervaldatum | 2027-06-21 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
FUSO Canter neerklapbare zijschotten
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
FUSO Canter
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 6 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenHuidige eigenaar
4 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2024 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 0 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 20 |
| Periode | 2024-06-21 - 2024-06-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 50% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2 | 1 | € 47.563,- | € 11.507,- |
| 2024 | 2 | 1 | € 47.563,- | € 11.507,- |