Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 25.802
€ 6.337,-
Nee
2017
2022-11-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz Citan met kenteken V-542-HN is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2017. Destijds had deze Mercedes-Benz een catalogusprijs van € 25.802 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 75 pk. De motor heeft een inhoud van 1461 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.3 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.429 kg voor optimale prestaties. In 2022 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 11-11-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1461 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 4.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1505 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1950 kg |
| Lengte | 4,32 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,84 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2022-11-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-08-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-08-15 |
| APK vervaldatum | 2026-11-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mercedes-Benz Citan gesloten opbouw
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2017
€ 7.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.850 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz Citan
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 7.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 139.930 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 18 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 786 |
| Periode | 2016-06-29 - 2021-01-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2567 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 29 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 222 | 2 | € 25.087,- | € 6.138,- |
| 2016 | 222 | 2 | € 25.087,- | € 6.138,- |
| 2017 | 907 | 16 | € 25.102,- | € 6.164,- |
| 2017 | 907 | 16 | € 25.102,- | € 6.164,- |
| 2018 | 791 | 3 | € 25.199,- | € 6.194,- |
| 2018 | 791 | 3 | € 25.199,- | € 6.194,- |
| 2019 | 549 | 8 | € 25.314,- | € 6.221,- |
| 2019 | 549 | 8 | € 25.314,- | € 6.221,- |
| 2020 | 96 | 0 | € 25.581,- | € 6.285,- |
| 2020 | 96 | 0 | € 25.581,- | € 6.285,- |
| 2021 | 2 | 0 | € 26.294,- | € 6.454,- |
| 2021 | 2 | 0 | € 26.294,- | € 6.454,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| V-793-DR | |||
| V-342-TF | |||
| V-270-FR | |||
| V-139-VD | |||
| V-038-DN | |||
| V-678-SP | |||
| VBV-73-F | |||
| V-410-RD | |||
| V-169-JL | |||
| V-305-GS | |||
| VFH-68-L | |||
| V-551-HK | |||
| V-57-FPB | |||
| VBX-37-L | |||
| V-605-GZ | |||
| V-659-SP | |||
| V-836-SJ | |||
| V-286-JK | |||
| V-671-SZ | |||
| VBH-69-V | |||
| V-838-JL | |||
| VZ-679-X | |||
| VBJ-05-T | |||
| V-949-GP | |||
| VDB-68-B | |||
| V-568-GD | |||
| V-141-TR | |||
| V-357-HF | |||
| V-560-LB | |||
| V-405-NT |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| V-792-KF | 2026-05-20 | |||
| V-871-RF | 2026-05-21 | |||
| VDH-66-T | 2026-05-04 | |||
| V-616-PD | 2026-05-06 | |||
| V-820-LD | 2026-05-17 | |||
| VFL-14-H | 2026-05-16 | |||
| VDD-98-D | 2026-05-09 | |||
| V-571-ND | 2026-05-08 | |||
| V-731-BK | 2026-05-04 | |||
| V-327-DG | 2026-04-08 | |||
| VBZ-47-B | 2026-04-28 | |||
| V-665-NZ | 2026-04-02 | |||
| V-477-DP | 2026-04-21 | |||
| V-053-JK | 2026-04-22 | |||
| VBJ-24-T | 2026-03-30 | |||
| V-501-HL | 2026-04-13 | |||
| VBG-02-T | 2026-04-10 | |||
| V-907-HP | 2026-05-06 | |||
| V-897-PJ | 2026-05-06 | |||
| V-814-XH | 2026-03-19 | |||
| V-386-GX | 2026-04-28 | |||
| V-888-JK | 2026-04-19 | |||
| V-270-PD | 2026-03-18 | |||
| V-491-JB | 2026-03-18 | |||
| VX-446-Z | 2026-03-16 | |||
| V-005-FG | 2026-03-09 | |||
| VZ-062-F | 2026-03-13 | |||
| V-357-VS | 2026-02-26 | |||
| V-406-HP | 2021-12-08 | |||
| V-460-KG | 2021-12-28 |