Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 62.776
€ 15.121,-
Ja, 2026
2020
2026-02-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz Sprinter met kenteken V-09-NXG is op kenteken gezet in 2020. Deze auto is 6 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz bedroeg € 62.776. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 163 pk. Dit model beschikt over een 2143 cc motor met 4 cilinders. De topsnelheid van deze Sprinter bedraagt 120 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.8 l/100 km. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 2.370 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De volgende APK-keuring staat gepland voor 31-12-2027. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 25.000.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2143 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.8 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 204 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2585 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3500 kg |
| Lengte | 5,93 m |
| Breedte | 2,02 m |
| Hoogte | 2,95 m |
| Wielbasis | 3,67 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2020-09-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-01-27 |
| APK vervaldatum | 2027-12-31 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Mercedes-Benz Sprinter gesloten opbouw
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2020
€ 24.875 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 25.850 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mercedes-Benz Sprinter
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
5 jarenHuidige eigenaar
3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Een onderdeel van het parkeervergrendelingssysteem van de automatische versnellingsbak, kan ongebruikelijk slijten en het veilig parkeren van het voertuig belemmeren.
Als de bestuurder, bij het parkeren van het voertuig (in strijd met de gebruikershandleiding) , de handrem niet heeft aangetrokken kan het voertuig wegrollen en bestaat er een risico op een ongeval.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van diverse regeleenheden (bijv. ESP en schakeleenheid) bij werken.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2020 | € 24.875,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2020 | 194.571 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2020 | 31 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 669 |
| Periode | 2018-01-01 - 2022-05-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3389 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 83 |
| Aantal import auto's | 937 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 83 |
| Import percentage | 28% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 554 | 145 | € 67.543,- | € 16.146,- |
| 2018 | 2 | 1 | € 76.647,- | € 14.435,- |
| 2018 | 252 | 121 | € 56.550,- | € 13.563,- |
| 2019 | 34 | 1 | € 70.382,- | € 16.859,- |
| 2019 | 1345 | 428 | € 67.622,- | € 16.071,- |
| 2019 | 35 | 2 | € 69.898,- | € 16.746,- |
| 2019 | 954 | 439 | € 61.691,- | € 14.794,- |
| 2020 | 10 | 6 | € 66.015,- | € 15.890,- |
| 2020 | 22 | 11 | € 64.882,- | € 15.621,- |
| 2020 | 534 | 255 | € 64.789,- | € 15.524,- |
| 2020 | 1304 | 323 | € 69.816,- | € 16.717,- |
| 2021 | 97 | 49 | € 66.645,- | € 15.844,- |
| 2021 | 177 | 39 | € 70.906,- | € 16.739,- |
| 2021 | 2 | 2 | € 69.845,- | € 16.800,- |
| 2021 | 2 | 2 | € 70.912,- | € 17.054,- |
| 2022 | 9 | 2 | € 70.217,- | € 16.888,- |
| 2022 | 7 | 2 | € 67.740,- | € 16.300,- |
| 2022 | 6 | 1 | € 68.221,- | € 16.414,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| V-71-NRD | |||
| VFT-75-T | |||
| V-63-PNK | |||
| V-76-PDJ | |||
| VHT-30-B | |||
| VBN-37-X | |||
| VBK-86-V | |||
| V-585-ZS | |||
| VBT-03-Z | |||
| VDJ-48-X | |||
| VFN-84-B | |||
| V-43-PDJ | |||
| V-69-LGB | |||
| V-99-FGR | |||
| V-92-NSR | |||
| V-16-LHV | |||
| VRL-99-T | |||
| VFT-31-L | |||
| V-85-NJF | |||
| V-08-PHZ | |||
| VDL-89-H | |||
| V-81-PBJ | |||
| V-45-PHL | |||
| V-59-NPG | |||
| V-434-RV | |||
| VFV-51-R | |||
| VXX-58-T | |||
| VFG-76-L | |||
| V-37-PJT | |||
| V-870-RF |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| V-123-TL | 2026-05-12 | |||
| VDR-37-G | 2026-05-01 | |||
| VDH-24-P | 2026-05-01 | |||
| V-257-VH | 2026-04-22 | |||
| VFT-30-H | 2026-04-24 | |||
| VPK-59-K | 2026-05-16 | |||
| VFN-83-B | 2026-04-17 | |||
| VBH-94-P | 2026-05-21 | |||
| V-22-NND | 2026-05-15 | |||
| V-12-NXG | 2026-05-21 | |||
| VHD-80-Z | 2026-05-19 | |||
| VFT-27-D | 2026-05-22 | |||
| VFJ-67-L | 2026-04-24 | |||
| VDP-15-D | 2026-05-09 | |||
| V-952-ZP | 2026-05-15 | |||
| VFT-74-T | 2026-05-09 | |||
| VRR-79-B | 2026-05-11 | |||
| V-656-XN | 2026-05-07 | |||
| VFJ-36-X | 2026-05-06 | |||
| V-77-PFD | 2026-05-05 | |||
| VHP-96-J | 2026-05-06 | |||
| V-650-XN | 2026-04-30 | |||
| VLT-37-F | 2026-04-30 | |||
| VGX-07-H | 2026-04-28 | |||
| V-34-NXL | 2026-04-25 | |||
| V-93-PHG | 2026-04-10 | |||
| VJG-59-L | 2026-04-22 | |||
| V-41-FZP | 2026-04-17 | |||
| VGD-98-V | 2026-03-27 | |||
| VRZ-49-F | 2026-05-17 |