Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz Citan met kenteken V-086-TV is afkomstig uit het bouwjaar 2018. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Mercedes-Benz was € 25.637. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 75 pk. Dit model beschikt over een 1461 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.3 liter per 100 km. Met 1.430 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De volgende APK-keuring staat gepland voor 12-06-2024. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1461 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 4.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 4.2 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1505 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1950 kg |
| Lengte | 4,32 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,84 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Eerste registratie | 2018-12-18 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2018-12-18 |
| APK vervaldatum | 2024-06-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mercedes-Benz Citan gesloten opbouw
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 7.850 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.850 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz Citan
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
15 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 7.850,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 169.337 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 17 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 786 |
| Periode | 2016-06-29 - 2021-01-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2567 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 29 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 222 | 2 | € 25.087,- | € 6.138,- |
| 2016 | 222 | 2 | € 25.087,- | € 6.138,- |
| 2017 | 907 | 16 | € 25.102,- | € 6.164,- |
| 2017 | 907 | 16 | € 25.102,- | € 6.164,- |
| 2018 | 791 | 3 | € 25.199,- | € 6.194,- |
| 2018 | 791 | 3 | € 25.199,- | € 6.194,- |
| 2019 | 549 | 8 | € 25.314,- | € 6.221,- |
| 2019 | 549 | 8 | € 25.314,- | € 6.221,- |
| 2020 | 96 | 0 | € 25.581,- | € 6.285,- |
| 2020 | 96 | 0 | € 25.581,- | € 6.285,- |
| 2021 | 2 | 0 | € 26.294,- | € 6.454,- |
| 2021 | 2 | 0 | € 26.294,- | € 6.454,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| VBH-69-V | |||
| V-659-SP | |||
| VBX-37-L | |||
| VFH-68-L | |||
| V-139-VD | |||
| V-605-GZ | |||
| V-838-JL | |||
| V-305-GS | |||
| VZ-679-X | |||
| V-038-DN | |||
| V-671-SZ | |||
| V-342-TF | |||
| V-57-FPB | |||
| V-286-JK | |||
| V-270-FR | |||
| V-410-RD | |||
| V-678-SP | |||
| V-551-HK | |||
| V-836-SJ | |||
| V-169-JL | |||
| VBV-73-F | |||
| V-949-GP | |||
| VDB-68-B | |||
| VBJ-05-T | |||
| V-793-DR | |||
| V-568-GD | |||
| V-357-HF | |||
| V-560-LB | |||
| V-405-NT | |||
| V-141-TR |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VFL-14-H | 2026-05-16 | |||
| VDD-98-D | 2026-05-09 | |||
| VBZ-47-B | 2026-04-28 | |||
| V-871-RF | 2026-05-21 | |||
| V-792-KF | 2026-05-20 | |||
| V-820-LD | 2026-05-17 | |||
| V-571-ND | 2026-05-08 | |||
| V-616-PD | 2026-05-06 | |||
| VDH-66-T | 2026-05-04 | |||
| V-731-BK | 2026-05-04 | |||
| V-053-JK | 2026-04-22 | |||
| V-477-DP | 2026-04-21 | |||
| V-501-HL | 2026-04-13 | |||
| VBG-02-T | 2026-04-10 | |||
| V-327-DG | 2026-04-08 | |||
| V-897-PJ | 2026-05-06 | |||
| V-907-HP | 2026-05-06 | |||
| V-270-PD | 2026-03-18 | |||
| V-386-GX | 2026-04-28 | |||
| V-665-NZ | 2026-04-02 | |||
| VBJ-24-T | 2026-03-30 | |||
| V-888-JK | 2026-04-19 | |||
| V-814-XH | 2026-03-19 | |||
| V-393-RD | 2026-03-05 | |||
| V-491-JB | 2026-03-18 | |||
| V-005-FG | 2026-03-09 | |||
| VX-446-Z | 2026-03-16 | |||
| VZ-062-F | 2026-03-13 | |||
| V-062-GF | 2023-08-30 | |||
| V-642-NP | 2023-08-22 |