Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 58.711
€ 14.155,-
Nee
2018
2026-05-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz Vito met kenteken V-054-LX is op kenteken gezet in 2018. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Mercedes-Benz was € 58.711. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 163 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2143 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.6 liter per 100 km. Met 2.092 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 204 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 12.800.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2143 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2375 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2800 kg |
| Lengte | 5,14 m |
| Breedte | 1,93 m |
| Hoogte | 1,98 m |
| Wielbasis | 3,20 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-02-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-02-26 |
| APK vervaldatum | 2026-12-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz Vito
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
1 dagHuidige eigenaar
19 dagenDe achteruitrijcamera kan bij lage temperaturen een bevroren statisch beeld laten zien.
De bestuurder ziet de werkelijke toestand achter het voertuig niet.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de regeleenheid achteruitrijcamera (RFK) (B84/3) op de getroffen voertuigen updaten.
De stuurkolom is onvoldoende elektrisch geaard. Hierdoor kan een elektrostatische ontlading plaatsvinden.
Bij de elektrostatische ontlading kan de airbag spontaan geactiveerd worden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de aarding van de stuurkolom herstellen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 22.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 217.326 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 10 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 849 |
| Periode | 2014-10-29 - 2020-07-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1564 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 13 |
| Aantal import auto's | 339 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 13 |
| Import percentage | 22% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 6 | 3 | € 38.363,- | € 12.049,- |
| 2014 | 16 | 6 | € 52.224,- | € 12.614,- |
| 2014 | 6 | 3 | € 38.363,- | € 12.049,- |
| 2015 | 1 | 0 | € 57.205,- | € 13.797,- |
| 2015 | 343 | 71 | € 53.448,- | € 12.817,- |
| 2015 | 248 | 117 | € 45.733,- | € 11.162,- |
| 2016 | 300 | 62 | € 55.783,- | € 13.420,- |
| 2016 | 176 | 80 | € 47.857,- | € 11.547,- |
| 2016 | 176 | 80 | € 47.857,- | € 11.547,- |
| 2017 | 186 | 82 | € 48.565,- | € 11.783,- |
| 2017 | 186 | 82 | € 48.565,- | € 11.783,- |
| 2017 | 345 | 70 | € 57.282,- | € 13.822,- |
| 2018 | 165 | 77 | € 49.298,- | € 11.919,- |
| 2018 | 362 | 80 | € 57.017,- | € 13.736,- |
| 2018 | 165 | 77 | € 49.298,- | € 11.919,- |
| 2018 | 1 | 0 | € 59.212,- | € 14.274,- |
| 2019 | 67 | 1 | € 61.543,- | € 14.828,- |
| 2019 | 51 | 0 | € 61.010,- | € 14.701,- |
| 2019 | 101 | 49 | € 52.160,- | € 12.441,- |
| 2019 | 194 | 49 | € 59.005,- | € 13.997,- |
| 2020 | 1 | 0 | € 58.703,- | € 14.153,- |
| 2020 | 4 | 1 | € 56.638,- | € 13.662,- |
| 2020 | 5 | 0 | € 59.663,- | € 14.381,- |
| 2020 | 5 | 0 | € 59.663,- | € 14.381,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| VSZ-92-P | |||
| V-690-PB | |||
| V-929-PV | |||
| V-397-RR | |||
| V-70-GRP | |||
| VFN-38-S | |||
| V-85-PDS | |||
| VNL-80-L | |||
| V-326-VV | |||
| V-499-KP | |||
| V-509-KP | |||
| V-886-KV | |||
| VRZ-37-H | |||
| V-83-PLR | |||
| V-154-FL | |||
| V-357-GB | |||
| VJV-66-D | |||
| V-971-TK | |||
| V-551-XV | |||
| VZX-62-P | |||
| VFF-27-L | |||
| V-409-HV | |||
| VKF-22-N | |||
| VS-479-S | |||
| VKK-83-F | |||
| VX-259-K | |||
| VT-117-S | |||
| V-756-FX | |||
| VR-177-T | |||
| VP-196-K |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VLF-04-D | 2026-05-08 | |||
| VT-710-G | 2026-04-28 | |||
| VR-024-Z | 2026-04-25 | |||
| V-388-HV | 2026-04-21 | |||
| VV-805-T | 2026-04-18 | |||
| V-151-TR | 2026-04-16 | |||
| VT-364-X | 2026-04-11 | |||
| VR-511-K | 2026-04-08 | |||
| V-670-SH | 2026-04-03 | |||
| V-10-PFP | 2026-03-31 | |||
| VBF-07-H | 2026-03-27 | |||
| VL-037-P | 2026-03-26 | |||
| VN-552-V | 2026-03-23 | |||
| VXZ-70-N | 2026-03-19 | |||
| VDL-13-K | 2026-03-18 | |||
| V-987-HP | 2026-03-18 | |||
| V-261-BT | 2026-03-17 | |||
| V-382-HG | 2026-03-13 | |||
| V-128-LH | 2026-03-12 | |||
| V-194-NH | 2026-03-11 | |||
| VP-521-K | 2026-02-28 | |||
| VZ-908-S | 2026-02-26 | |||
| V-027-FZ | 2026-02-26 | |||
| VFH-21-L | 2026-02-12 | |||
| V-418-LT | 2026-02-04 | |||
| V-10-FXZ | 2026-01-03 | |||
| VKN-57-G | 2025-12-02 | |||
| V-710-TJ | 2025-11-26 | |||
| V-480-NJ | 2025-11-18 | |||
| VBL-33-Z | 2025-11-17 |