Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 22.477
€ 2.193,-
Ja, 2023
2011
2023-09-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf met kenteken T-836-TS is op kenteken gezet in 2011. Dit voertuig is in september 2023 geïmporteerd naar Nederland. Destijds had deze Volkswagen een catalogusprijs van € 22.477 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 122 pk. De motor heeft een inhoud van 1390 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Deze Golf haalt een maximale snelheid van 200 km/h. Dit model heeft een gewicht van 1.290 kg. Sinds 983 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 19-11-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 4.800.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1290 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1820 kg |
| Lengte | 4,31 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2023-09-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2011-05-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2023-09-15 |
| APK vervaldatum | 2026-11-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf
Geïmporteerd naar Nederland
Na 12 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
2 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2011 | € 5.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2011 | 195.851 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2011 | 82 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 903 |
| Periode | 2007-09-17 - 2013-12-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 20860 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 224 |
| Aantal import auto's | 6614 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 224 |
| Import percentage | 32% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 296 | 64 | € 29.216,- | € 4.369,- |
| 2007 | 2 | 1 | € 6.024,- | |
| 2007 | 296 | 64 | € 29.216,- | € 4.369,- |
| 2008 | 504 | 89 | € 27.053,- | € 4.686,- |
| 2008 | 3188 | 419 | € 24.263,- | € 4.456,- |
| 2008 | 3188 | 419 | € 24.263,- | € 4.456,- |
| 2009 | 7918 | 2490 | € 25.890,- | € 3.620,- |
| 2009 | 7914 | 2486 | € 25.890,- | € 3.620,- |
| 2009 | 2792 | 795 | € 29.679,- | € 4.203,- |
| 2010 | 4610 | 1562 | € 26.231,- | € 3.366,- |
| 2010 | 2211 | 429 | € 29.969,- | € 4.281,- |
| 2010 | 4604 | 1556 | € 26.231,- | € 3.368,- |
| 2011 | 2950 | 1198 | € 26.748,- | € 2.847,- |
| 2011 | 1846 | 367 | € 30.048,- | € 3.914,- |
| 2011 | 2942 | 1190 | € 26.754,- | € 2.850,- |
| 2012 | 974 | 186 | € 30.466,- | € 3.672,- |
| 2012 | 1792 | 832 | € 28.015,- | € 2.352,- |
| 2012 | 1783 | 823 | € 28.021,- | € 2.363,- |
| 2013 | 70 | 17 | € 31.431,- | € 4.192,- |
| 2013 | 106 | 49 | € 31.060,- | € 3.100,- |
| 2013 | 105 | 48 | € 30.975,- | € 3.068,- |
| 2014 | 2 | 1 | € 49.263,- | € 309,- |
| 2018 | 2 | 1 | € 33.449,- | € 169,- |
| 2019 | 1 | 1 | € 4.076,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 08-HHN-7 | |||
| 23-GHR-9 | |||
| 96-HHV-3 | |||
| 43-HKF-9 | |||
| 24-JTS-2 | |||
| 12-GSL-5 | |||
| 36-JLT-7 | |||
| 87-HZT-7 | |||
| 75-HFL-2 | |||
| 97-HTR-2 | |||
| 20-HTV-1 | |||
| 52-GSL-2 | |||
| 63-ZJ-BD | |||
| 60-GZS-9 | |||
| 09-ZD-BN | |||
| 90-GGX-5 | |||
| 77-GFR-9 | |||
| 38-HLG-3 | |||
| 70-GZP-1 | |||
| 28-HVR-3 | |||
| 06-JKH-8 | |||
| 39-GXL-1 | |||
| 24-HSK-2 | |||
| 97-GFH-2 | |||
| 63-ZJ-VR | |||
| 13-GNT-1 | |||
| RF-173-S | |||
| 06-JDD-4 | |||
| 46-JSL-8 | |||
| 41-JNG-1 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 45-GSB-3 | 2026-05-15 | |||
| 18-HTJ-7 | 2026-05-15 | |||
| 02-GBN-3 | 2026-05-20 | |||
| 67-HPT-7 | 2026-05-16 | |||
| 55-HKS-4 | 2026-05-14 | |||
| 40-HTG-7 | 2026-05-19 | |||
| 40-HVF-7 | 2026-05-13 | |||
| 76-GKZ-4 | 2026-05-11 | |||
| HG-883-B | 2026-05-21 | |||
| GT-928-Z | 2026-05-10 | |||
| 04-GZN-8 | 2026-05-06 | |||
| 68-KPG-5 | 2026-05-14 | |||
| 06-HSG-7 | 2026-05-05 | |||
| 35-HTD-3 | 2026-05-11 | |||
| 36-GPZ-8 | 2026-05-14 | |||
| ZF-961-J | 2026-05-22 | |||
| JXN-41-Z | 2026-05-22 | |||
| 37-XRD-3 | 2026-05-22 | |||
| TF-595-V | 2026-05-22 | |||
| 50-KDX-3 | 2026-05-22 | |||
| KFT-17-V | 2026-05-22 | |||
| K-775-LZ | 2026-05-22 | |||
| JB-496-S | 2026-05-22 | |||
| TS-620-T | 2026-05-22 | |||
| TH-609-S | 2026-05-21 | |||
| 96-PBP-8 | 2026-05-21 | |||
| H-563-HB | 2026-05-21 | |||
| S-746-XJ | 2026-05-21 | |||
| ZR-447-K | 2026-05-21 | |||
| 63-LXX-3 | 2026-05-21 |