Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 57.493
€ 10.761,-
Nee
2018
2023-04-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V90 met kenteken SZ-140-D is op kenteken gezet in 2018. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Volvo was € 57.493. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 254 pk. De motor heeft een inhoud van 1969 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.8 liter per 100 km. Dankzij 1.728 kg ligt deze auto stevig op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2023. De volgende APK-keuring staat gepland voor 09-04-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1969 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 255 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1728 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2300 kg |
| Lengte | 4,94 m |
| Breedte | 1,89 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,94 m |
| Tenaamstelling | 2023-04-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-06-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-06-28 |
| APK vervaldatum | 2027-04-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V90 stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 22.734 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 21.710 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V90
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 22.734,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 189.644 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 756 |
| Periode | 2016-07-12 - 2019-08-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1156 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 102 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 110 | 27 | € 66.018,- | € 7.641,- |
| 2017 | 890 | 74 | € 63.538,- | € 9.552,- |
| 2018 | 150 | 1 | € 60.055,- | € 10.423,- |
| 2019 | 6 | 0 | € 61.621,- | € 10.846,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| NT-815-J | |||
| RF-670-T | |||
| NK-800-N | |||
| NS-712-V | |||
| NV-670-H | |||
| KZ-702-B | |||
| SF-723-K | |||
| RD-320-Z | |||
| R-155-KH | |||
| KN-225-N | |||
| XS-815-K | |||
| GFB-33-P | |||
| NV-676-H | |||
| NN-037-F | |||
| PV-016-N | |||
| JZS-89-L | |||
| KZ-975-G | |||
| NP-631-F | |||
| NV-145-N | |||
| TG-935-D | |||
| PL-931-G | |||
| SB-041-H | |||
| PG-892-L | |||
| L-220-BX | |||
| NJ-410-L | |||
| RT-674-Z | |||
| PG-036-V | |||
| PG-911-L | |||
| PZ-575-P | |||
| XN-299-Z |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| NT-330-Z | 2026-04-21 | |||
| PP-716-K | 2026-05-15 | |||
| NS-715-V | 2026-05-15 | |||
| RN-282-N | 2026-05-09 | |||
| RP-415-G | 2026-05-07 | |||
| NV-640-H | 2026-05-06 | |||
| RT-030-G | 2026-05-04 | |||
| KZ-282-N | 2026-04-25 | |||
| RP-539-G | 2026-04-24 | |||
| RN-182-B | 2026-04-23 | |||
| NV-425-V | 2026-04-23 | |||
| PD-330-V | 2026-04-20 | |||
| NJ-407-L | 2026-04-20 | |||
| KZ-433-V | 2026-04-17 | |||
| RK-923-Z | 2026-04-11 | |||
| NN-911-J | 2026-04-10 | |||
| NJ-416-L | 2026-04-09 | |||
| RN-226-B | 2026-04-08 | |||
| X-038-FG | 2026-04-15 | |||
| PB-379-R | 2026-03-25 | |||
| NT-625-T | 2026-03-13 | |||
| NZ-085-S | 2026-02-27 | |||
| NJ-417-L | 2026-03-08 | |||
| RX-280-N | 2025-09-14 | |||
| PS-028-R | 2024-06-18 | |||
| PH-515-L | 2025-02-08 | |||
| PF-673-V | 2022-04-16 | |||
| PX-370-Z | 2023-06-15 | |||
| NV-586-H | 2022-03-04 | |||
| NZ-642-F | 2026-01-26 |