Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 8.489,-
Ja, 2018
1998
2026-05-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën Xantia met kenteken SK-803-N is afkomstig uit het bouwjaar 1998. Deze auto is 20 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 132 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.5 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.415 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De volgende APK-keuring staat gepland voor 17-07-2026. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 132 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1550 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1850 kg |
| Lengte | 4,52 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,40 m |
| Wielbasis | 2,74 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-06-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-04-18 |
| APK vervaldatum | 2026-07-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Citroën Xantia hatchback
|
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 2.799 |
|
|
Recent te koop
26 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroën Xantia
Geïmporteerd naar Nederland
Na 19 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
4 jarenHuidige eigenaar
14 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 2.799,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 124.568 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1338 |
| Periode | 1998-04-09 - 2001-02-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 93 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 16 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 17% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 21 | 3 | € 6.286,- | |
| 1999 | 30 | 5 | € 6.091,- | |
| 2000 | 37 | 6 | € 27.517,- | € 5.832,- |
| 2001 | 5 | 2 | € 24.032,- | € 5.323,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 12-FB-NN | 2026-04-08 | |||
| 71-FX-JZ | 2023-12-16 | |||
| XS-GH-93 | 2024-12-26 | |||
| 54-FZ-HD | 2023-01-12 | |||
| 66GJRN | 2021-02-09 | |||
| 07-DJ-RD | 2023-04-06 | |||
| 55-FF-SV | 2023-08-11 | |||
| 15-DH-FK | 2023-04-29 | |||
| TH-ZJ-46 | 2024-03-05 | |||
| 92-FH-LL | 2025-02-25 | |||
| 33-DZ-PZ | 2022-03-25 | |||
| 79-GJ-RN | 2020-08-15 | |||
| 73-FD-KP | 2023-10-17 | |||
| XSXV99 | 2022-11-02 | |||
| XZ-NN-01 | 2026-03-03 | |||
| SN867H | 2021-04-13 | |||
| 54-FL-PV | 2022-03-08 | |||
| G-280-JN | 2024-12-19 | |||
| PJ-885-L | 2023-05-27 | |||
| ZG-DZ-98 | 2025-03-11 | |||
| ZL-SX-79 | 2022-05-02 | |||
| TRPT46 | 2020-11-17 | |||
| 46-GK-BR | 2026-01-20 | |||
| TH-PD-44 | 2022-03-25 | |||
| 05DXHT | 2023-02-16 | |||
| TJ-939-N | 2026-01-20 |