Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 38.154
€ 4.534,-
Ja, 2022
2010
2024-10-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MINI Cooper Cabrio met kenteken R-053-GF is op kenteken gezet in 2010. In november 2022 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Destijds had deze MINI een catalogusprijs van € 38.154 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 120 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. De topsnelheid van deze Cooper Cabrio bedraagt 198 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.7 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.240 kg voor optimale prestaties. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. De volgende APK-keuring staat gepland voor 20-09-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 120 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 5.7 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 137 |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1240 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1595 kg |
| Lengte | 3,70 m |
| Breedte | 1,68 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2024-10-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2010-02-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2022-11-04 |
| APK vervaldatum | 2026-09-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MINI Cooper Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2010
€ 6.925 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.533 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
MINI Cooper Cabrio
Geïmporteerd naar Nederland
Na 12 jarenEigenaar wijziging
1 jaar en 11 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 7 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2010 | € 6.925,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2010 | 129.150 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2010 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 942 |
| Periode | 2009-03-17 - 2011-10-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 699 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Aantal import auto's | 215 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Import percentage | 31% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 81 | 34 | € 37.924,- | € 5.485,- |
| 2009 | 471 | 165 | € 34.207,- | € 5.231,- |
| 2009 | 467 | 161 | € 34.207,- | € 5.243,- |
| 2010 | 15 | 3 | € 36.328,- | € 5.972,- |
| 2010 | 225 | 49 | € 31.582,- | € 4.924,- |
| 2010 | 224 | 48 | € 31.575,- | € 4.925,- |
| 2011 | 3 | 1 | € 33.974,- | € 4.929,- |
| 2011 | 3 | 1 | € 33.974,- | € 4.929,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 76-SBK-5 | |||
| 85-NTH-1 | |||
| 10-NXT-1 | |||
| 92-KNS-5 | |||
| 08-JHG-5 | |||
| 06-KRR-4 | |||
| 62-KTG-6 | |||
| N-078-ZR | |||
| 84-PVX-7 | |||
| TN-075-F | |||
| 34-KVN-2 | |||
| 27-ZFS-1 | |||
| 24-LVN-4 | |||
| JGG-20-B | |||
| HNN-23-K | |||
| 26-JXN-7 | |||
| 62-JSX-6 | |||
| JTS-37-Z | |||
| GJL-42-K | |||
| 2-SVD-53 | |||
| 86-JXF-4 | |||
| HHZ-56-T | |||
| 44-LFP-5 | |||
| NP-858-D | |||
| K-399-ZX | |||
| 87-KKS-7 | |||
| 51-JLH-9 | |||
| 31-JTK-6 | |||
| 64-THJ-2 | |||
| 92-KXT-5 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KGN-46-B | 2026-05-26 | |||
| 67-JJF-2 | 2026-05-21 | |||
| J-064-PL | 2026-05-04 | |||
| XR-930-N | 2026-05-28 | |||
| K-902-RS | 2026-05-24 | |||
| 14-KSK-7 | 2026-05-18 | |||
| HZ-787-N | 2026-05-15 | |||
| S-852-TL | 2026-04-25 | |||
| 55-JHS-2 | 2026-04-14 | |||
| 86-LHF-2 | 2026-04-28 | |||
| 04-JJX-7 | 2026-04-28 | |||
| 39-KPP-2 | 2026-04-23 | |||
| 40-KPP-2 | 2026-04-28 | |||
| 92-PJL-4 | 2026-04-08 | |||
| 9-XSX-95 | 2026-04-18 | |||
| 49-ZFJ-4 | 2026-04-23 | |||
| 86-SPH-6 | 2026-04-20 | |||
| JKX-58-N | 2026-03-25 | |||
| 69-JJF-2 | 2026-04-04 | |||
| 92-LHF-2 | 2026-03-21 | |||
| 98-JHJ-8 | 2026-03-16 | |||
| 52-LFB-5 | 2023-01-13 | |||
| S-151-SF | 2024-10-31 | |||
| 34-LJH-3 | 2024-02-28 | |||
| 03-JHB-5 | 2024-12-17 | |||
| T-159-BP | 2025-09-22 | |||
| 51-LFB-5 | 2026-03-02 | |||
| 38-LLP-5 | 2025-03-17 | |||
| 90-LKG-3 | 2024-09-05 | |||
| 95-LHX-5 | 2025-04-14 |