Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 79.385
€ 6.365,-
Ja, 2017
2011
2022-10-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Lexus RX met kenteken PV-698-G is op kenteken gezet in 2011. Dit voertuig is in september 2017 geïmporteerd naar Nederland. Destijds had deze Lexus een catalogusprijs van € 79.385 inclusief BTW en BPM. De auto beschikt over een 249 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 3456 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.3 liter per 100 km. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 2.185 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1310 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 139 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 13.400.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Continu variabele transmissie (CVT) |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3456 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 249 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2700 kg |
| Lengte | 4,77 m |
| Breedte | 1,89 m |
| Hoogte | 1,73 m |
| Wielbasis | 2,74 m |
| Tenaamstelling | 2022-10-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2011-02-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-09-25 |
| APK vervaldatum | 2026-10-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Lexus RX MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2011
€ 19.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 19.119 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Lexus RX
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2011 | € 19.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2011 | 172.632 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2011 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 952 |
| Periode | 2009-01-01 - 2016-11-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2185 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 69 |
| Aantal import auto's | 780 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 69 |
| Import percentage | 36% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 52 | 18 | € 89.305,- | € 9.756,- |
| 2010 | 555 | 175 | € 83.460,- | € 8.695,- |
| 2011 | 278 | 101 | € 85.420,- | € 8.486,- |
| 2012 | 457 | 168 | € 81.981,- | € 6.923,- |
| 2013 | 362 | 128 | € 82.292,- | € 5.801,- |
| 2014 | 279 | 112 | € 78.964,- | € 5.974,- |
| 2015 | 195 | 77 | € 80.962,- | € 5.807,- |
| 2016 | 7 | 1 | € 75.532,- | € 7.111,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 5-TTR-98 | |||
| HXR-36-Z | |||
| KJL-85-L | |||
| KH-431-R | |||
| KHJ-49-J | |||
| S-599-VV | |||
| 30-XBK-9 | |||
| 15-ZRS-9 | |||
| 33-TKR-1 | |||
| 17-ZTL-5 | |||
| RH-131-S | |||
| TV-616-V | |||
| HF-256-F | |||
| 2-KBH-82 | |||
| 19-SRR-8 | |||
| JLG-32-X | |||
| HS-009-T | |||
| JJL-91-H | |||
| JG-829-T | |||
| 5-SND-28 | |||
| HJX-81-J | |||
| J-246-TH | |||
| K-671-HK | |||
| GK-500-Z | |||
| JBD-25-L | |||
| 2-ZPR-59 | |||
| HFB-49-T | |||
| 86-TGL-3 | |||
| HFL-69-V | |||
| X-162-HB |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| JSV-68-J | 2026-04-11 | |||
| 1-ZLS-87 | 2026-04-14 | |||
| 31-LKJ-5 | 2026-05-16 | |||
| 39-XVV-9 | 2026-05-16 | |||
| Z-763-PD | 2026-05-15 | |||
| SZ-342-R | 2026-05-15 | |||
| 56-SFB-4 | 2026-05-13 | |||
| 3-KZF-62 | 2026-05-02 | |||
| 39-SPH-2 | 2026-04-24 | |||
| 75-PNP-1 | 2026-04-22 | |||
| TP-741-T | 2026-04-11 | |||
| 69-NDV-3 | 2026-04-13 | |||
| N-256-ZF | 2026-04-09 | |||
| GB-253-N | 2026-04-08 | |||
| NK-799-G | 2026-04-07 | |||
| 83-PHF-5 | 2026-04-04 | |||
| SK-382-J | 2026-03-29 | |||
| 84-XDV-8 | 2026-03-28 | |||
| GD-343-H | 2026-03-27 | |||
| NL-904-D | 2026-03-10 | |||
| 2-KKB-93 | 2026-03-25 | |||
| 13-LBZ-5 | 2026-03-16 | |||
| JP-533-J | 2026-03-31 | |||
| KR-397-L | 2026-03-06 | |||
| 1-SJK-77 | 2020-08-22 | |||
| 71-PXS-1 | 2021-07-24 | |||
| 30-SJS-9 | 2020-07-16 | |||
| 87-RXR-4 | 2021-01-07 | |||
| 22-PFT-6 | 2021-09-14 | |||
| 68-TGZ-8 | 2022-10-19 |