Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 35.791
€ 6.716,-
Nee
2017
2026-05-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Nissan Qashqai met kenteken PP-986-J is op kenteken gezet in 2017. De nieuwwaarde van deze Nissan bedroeg € 35.791. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 116 pk. De motor heeft een inhoud van 1197 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.8 liter per 100 km. Met 1.360 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De volgende APK-keuring staat gepland voor 09-05-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 12.800.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Continu variabele transmissie (CVT) |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1197 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1360 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1880 kg |
| Lengte | 4,38 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,65 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-08-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-08-22 |
| APK vervaldatum | 2026-05-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Nissan Qashqai
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
13 dagenHuidige eigenaar
10 dagen| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 14.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 105.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 119 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 784 |
| Periode | 2014-10-13 - 2021-03-02 |
| Aantal geregistreerde auto's | 15349 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 122 |
| Aantal import auto's | 4125 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 122 |
| Import percentage | 27% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 1 | 0 | ||
| 2013 | 1 | 0 | ||
| 2014 | 725 | 182 | € 31.137,- | € 3.596,- |
| 2014 | 7499 | 2294 | € 28.080,- | € 3.329,- |
| 2014 | 7505 | 2300 | € 28.079,- | € 3.327,- |
| 2015 | 3422 | 778 | € 32.213,- | € 4.043,- |
| 2015 | 5602 | 1745 | € 28.892,- | € 3.525,- |
| 2015 | 5607 | 1750 | € 28.889,- | € 3.523,- |
| 2016 | 4155 | 1192 | € 29.919,- | € 4.029,- |
| 2016 | 4149 | 1186 | € 29.918,- | € 4.032,- |
| 2016 | 1 | 1 | € 31.559,- | € 5.364,- |
| 2016 | 3016 | 781 | € 33.222,- | € 4.355,- |
| 2017 | 6939 | 1784 | € 31.579,- | € 4.644,- |
| 2017 | 3884 | 1091 | € 34.514,- | € 4.620,- |
| 2017 | 6932 | 1777 | € 31.580,- | € 4.648,- |
| 2018 | 6484 | 1866 | € 32.417,- | € 4.542,- |
| 2018 | 4271 | 1280 | € 35.307,- | € 4.713,- |
| 2018 | 6471 | 1854 | € 32.419,- | € 4.549,- |
| 2019 | 1425 | 44 | € 33.467,- | € 6.188,- |
| 2019 | 30 | 12 | € 36.328,- | € 3.617,- |
| 2019 | 1425 | 44 | € 33.467,- | € 6.188,- |
| 2021 | 1 | 1 | € 199.138,- | € 197,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| NV-991-B | |||
| PV-569-R | |||
| NK-014-H | |||
| PF-216-R | |||
| PV-576-R | |||
| SK-922-R | |||
| RB-069-X | |||
| PP-465-S | |||
| RF-706-V | |||
| KHZ-50-H | |||
| H-744-ZL | |||
| PN-108-Z | |||
| ND-495-H | |||
| PG-053-H | |||
| NF-474-N | |||
| PF-590-G | |||
| PV-545-R | |||
| RV-063-X | |||
| KHN-46-L | |||
| ND-403-H | |||
| K-863-FJ | |||
| NZ-854-P | |||
| ZG-249-L | |||
| ND-122-Z | |||
| PF-676-L | |||
| K-918-DT | |||
| KHR-67-L | |||
| L-590-FZ | |||
| NZ-860-P | |||
| NB-947-R |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| PH-663-J | 2026-05-27 | |||
| J-640-GR | 2026-05-27 | |||
| NZ-457-T | 2026-05-27 | |||
| RT-941-P | 2026-05-27 | |||
| R-666-FX | 2026-05-27 | |||
| N-618-ZR | 2026-05-27 | |||
| NJ-338-R | 2026-05-27 | |||
| T-634-FJ | 2026-05-27 | |||
| JBP-97-V | 2026-05-27 | |||
| L-959-LV | 2026-05-27 | |||
| KP-740-J | 2026-05-27 | |||
| JP-272-T | 2026-05-27 | |||
| KL-602-G | 2026-05-27 | |||
| KZ-283-F | 2026-05-27 | |||
| JK-286-L | 2026-05-27 | |||
| L-546-DL | 2026-05-27 | |||
| 7-ZPF-64 | 2026-05-27 | |||
| 2-ZPB-08 | 2026-05-27 | |||
| GL-972-N | 2026-05-27 | |||
| NN-213-D | 2026-05-26 | |||
| NH-625-V | 2026-05-26 | |||
| KX-896-J | 2026-05-26 | |||
| NV-412-G | 2026-05-26 | |||
| XF-094-J | 2026-05-26 | |||
| RS-994-X | 2026-05-26 | |||
| S-312-GS | 2026-05-26 | |||
| GVK-50-N | 2026-05-26 | |||
| J-250-BG | 2026-05-26 | |||
| T-469-XJ | 2026-05-26 | |||
| KS-847-H | 2026-05-26 |